KOLA: "Коли ти розумієш, що тобі насправді подобається, то починаєш вірити у себе"

KOLA: "Коли ти розумієш, що тобі насправді подобається, то починаєш вірити у себе"

KOLA: "Коли ти розумієш, що тобі насправді подобається, то починаєш вірити у себе"
Яна Сочевічек, Радіо Промінь

Співачка KOLA (Анастасія Прудіус) представила сингл "Маленька Дівчинка", яким закликає берегти свою внутрішню дитину та залишатися мрійниками. В ефірі "Вікенду Нової Музики" на "Радіо Промінь" KOLA розповіла про успіх попереднього синглу "Ба", що дає співачці "маленька дівчинка" всередині та про співпрацю з alyona alyona.

"Я ще реально вірю, що в мене під ліжком є Баба-Яга"

В жовтні 2021 року ти презентувала пісню "Ба", з якою в тебе відбулося все, що могло відбутися: ти перемогла в хіт-параді "12-2" на Радіо Промінь, потрапила в чарти на інших радіостанціях. Чого ти очікувала і що справдилося?

Найкрутіше, що я нічого не очікувала. Я просто зробила пісню разом з Вовою Самолюком (Skofka) і все. Усе, що я робила – це писала людям в Інстаграмі, просила про репост, про сторіз. Дякую усім, хто підтримав. Я кожного дня постила у TikTok відео. Може, це і є успіх, що ти так робиш і люди тебе помічають. Але мені здається, що просто так склалося: пісня була щира і вона вийшла саме тоді, коли мала вийти.

Я не очікувала, звісно, що вона так сподобається людям. Я дуже щаслива. Це шлях і це найкрутіше, коли ти кожен день щось робиш, вкладаєш себе, і воно знаходиться місце в серцях інших людей. Я радію! Це мене надихає творити далі.

У шоу "Селекція", презентуючи нову пісню "Маленька Дівчинка", ти сказала, що вже визначилася зі своїм шляхом у творчості. То якою є і якою має бути співачка KOLA?

Я розумію, що мені потрібно бути такою, якою я є в житті зі своїми друзями. Тому що раніше я вважала, що в мене має бути якийсь образ: в реальному житті я маю бути одна, а на сцені – інша. Зараз я вже так не вважаю. Гадаю, що саме моє – це душевні пісні, які щось несуть і чомусь повчають, які викликають "мурахи".

Розкажи історію пісні "Маленька Дівчинка"? Це просто танцювальна пісня чи все ж таки стан душі?

Це стан душі однозначно. Вона також і танцювальна.

Все відбувалося так: я прийшла до Вови Skofka і сказала, що я реально відчуваю себе маленькою дитиною. Бо так воно і є, я ще реально вірю, що в мене під ліжком є Баба-Яга, вона вилізе обов’язково десь вночі. Серйозно вам кажу. Я помічаю такі речі, які помічає дитина. Я намагаюся їх зберегти в собі й мені це вдається.

І саме ось це відчуття допомагає мені вірити у свою мрію, розуміти, хто я, ким я хочу бути, ким я точно не хочу бути, що мені насправді подобається. І Вова все це склав у такі класні слова, Ваньок Клименко написав другий куплет, а я написала кінцівку.

Це потенційно складна історія, якщо не сказати, що конфліктна – у дорослому житті бути маленькою дівчинкою. Те, що ти "маленька дівчинка", додає проблем чи допомагає уникати їх?

Звісно, що я доросла відповідальна людина. Просто мені здається, що коли ти занурюєшся в себе, розумієш насправді, що тобі подобається, то ти починаєш у себе вірити набагато більше. Тому що в дитинстві ми не сидимо і не кажемо, що ось ця в мене "робоча" сторона, а ця – ні. Нам байдуже, ми просто фоткаємося. Ми просто кайфуємо від життя. І я саме про цей стан співаю в пісні. Треба бути щирим в усьому.

В мене так з дитинства було. Якщо мені не подобалась мамина подруга, то я підходила і казала що, Марино, ти вибач, але ти мені не подобаєшся. І щоб ви розуміли, ця людина потім або підставляла маму, або ще щось подібне робила. Я відчувала людей. І зараз, коли ти дорослий, якщо тобі на роботі чи в спілкуванні з кимось щось заважає, тобі неприємно, некомфортно, то ти повинен про це сказати. Не грубо, а, наприклад: "Вибач, Андрію, в нас нічого не вийде, мені некомфортно". Бо в нас люди забувають про своє "я", свої відчуття. А в дитинстві ми так не робимо.

У кліпі ми вирішили показати боротьбу маленької людини з великим світом. І коли ти впевнений в собі, коли ти себе приймаєш, то і всесвіт тебе відразу приймає. І саме це хотіла показати в кліпі, що я себе обіймаю сама, сама себе приймаю і кайфую цього.

Тобто ти вже навчилася любити свої недоліки?

Так. І, до речі, в мене нещодавно була зйомка, і мене запитав фотограф, де моя робоча сторона. А я відповіла, що в мене всі робочі сторони. Він аж в шоці був.

Мені завжди не подобалося моє підборіддя. Мені здалось, що воно дуже велике. Мама казала, що воно вольове, таке класне. А зараз я його обожнюю. Мені здається, що це круто, що я унікальна завдяки цьому. І реально на фотках я з лівої сторони одна людина, а з правої сторони – інша. Я це бачу і мені зараз це подобається.

Мені ще все життя кажуть, що я дуже наївна. А я зараз люблю це, адже завдяки цьому я така, яка є – я так сприймаю, я так відчуваю музику, я так живу. І так, я полюбила свої недоліки, це круто.

KOLA: "Коли ти розумієш, що тобі насправді подобається, то починаєш вірити у себе"
KOLA: "Коли ти розумієш, що тобі насправді подобається, то починаєш вірити у себе". Яна Сочевічек, Радіо Промінь

"alyona alyona за будь-який кіпіш, і мені це подобається"

Нещодавно ти заспівала пісню разом з alyona alyona. У шоу "Селекція" Альона розповідала, що закохалася і випустила аж три пісні про кохання. І одна з них в дуеті зі ще однією закоханою співачкою – тобою. Як вам працювалося над піснею разом, ви ж різножанрові артистки?

Дуже класно. Альона за будь-який кіпіш і мені це подобається. Я приїхала до неї й ми просто "на ходу" це все зробили. В неї вже була готова її частина пісні, вона мені її відправила перед зустріччю. Я щось написала, зробила якісь нариси. Вона почитала, сказала, що круто, щось додала, і так ми й записали пісню. Приспів мій був, ми його зробили на місці, за день.

Чи є щось, чому Альона навчилася в тебе, а ти – в Альони?

Мені дуже подобається, як Альона пише слова пісень. Це дуже круто, я вчуся у неї. А вона в мене вчиться, мабуть, якимось фішечкам вокальним.

В тебе вже є розуміння, що в музиці чи в співі ти вмієш щось краще за інших або щось унікальне?

Краще за інших – це дивне якесь поняття. Просто я роблю це інакше. Я така, що сиджу і співають мелізм по 50 разів. Хоча зараз вже рідше. В мене просто пластичний голос, він класний, він технічний. І це моя перевага. І ще я дуже класно інтоную. Майже ніколи не фальшивлю, хіба якщо я стомлена, чи зранку, чи нервую сильно. А так я можу заспівати душевно, голосом передавати почуття. Подобається, що він такий хриплий, навіть коли я зараз говорю, він наче сів, але це він такий і є.

KOLA: "Коли ти розумієш, що тобі насправді подобається, то починаєш вірити у себе"
KOLA: "Коли ти розумієш, що тобі насправді подобається, то починаєш вірити у себе". Яна Сочевічек, Радіо Промінь

Читайте також

На початок