В Україні створили серіал для учасників бойових дій з порадами щодо працевлаштування

В Україні створили серіал для учасників бойових дій з порадами щодо працевлаштування

В Україні створили серіал для учасників бойових дій з порадами щодо працевлаштування
пресслужба ОДА Дніпропетровської області

В Україні створили серіал "Як знайти бажану роботу після військової служби" для учасників бойових дій та ветеранів Антитерористичної операції на сході України/Операції об'єднаних сил.

Про це у Telegram-каналі повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

"Запустили освітній серіал, який допоможе ветеранам знайти роботу після повернення з війни. Сьогодні перед українським суспільством постає питання: як ефективно допомогти людям, які нас захищали? Серіал допоможе ветеранам складати резюме та підготуватися до співбесіди. Розкаже, що потрібно, щоб влаштуватися на держслужбу", — написав Федоров.

Міністр зазначив, що серіал "Як знайти бажану роботу після військової служби" створили ветерани. Його можна подивитись на порталі Дія.Цифрова освіта.

Також Федоров повідомив, що незабаром у "Дії" з'явиться новий цифровий документ – електронне посвідчення ветерана. За його словами, наразі Мінцифра спільно з Міністерством у справах ветеранів переводить в онлайн необхідні державні послуги для військових.

Що відомо

  • У грудні 2021 року Верховна рада підтримала в цілому законопроєкт №5694, який передбачає створення Єдиного державного реєстру ветеранів та електронного посвідчення ветерана.
  • Мінветеранів планує співпрацювати з компанією Apple щодо діджиталізації українських ветеранських сервісів та розвитку системи психологічної реабілітації.

Читайте також: Запорізький ветеран отримав можливість розпочати власний бізнес та розповів, що для цього потрібно

На початок