У 2022 році міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" відбудеться 25–29 травня

У 2022 році міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" відбудеться 25–29 травня

У 2022 році міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" відбудеться 25–29 травня
. Книжковий Арсенал. Джерело: Facebook

ХІ Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" розпочав прийом заявок на участь у подієвій програмі та у книжковому ярмарку.

Про це повідомляється на сайті фестивалю.

Структура "Книжкового Арсеналу" залишиться незмінною — окрім традиційного книжкового ярмарку, подієва частина Фестивалю включатиме програму фокус-теми, літературну програму, низку спецпроєктів, музичну програму, програму для дітей та підлітків, професійні програми, програми з книжкового дизайну та ілюстрації, конкурс "Найкращий книжковий дизайн". Події фестивалю розгортатимуться на 11 сценах.

Що зміниться у 2022 році

  • Вся зона ярмарку, на відміну від минулого року, розташується в будівлі Арсеналу;
  • Буде запроваджена нова секція "Універсальні видавництва" для учасників, які випускають літературу різних жанрів і раніше користувались правом мати 2 стенди;
  • Секції "Малі видавці" та "Графічні романи й комікси" розмістяться на другому поверсі — для них запропоновані максимально лояльні умови участі.

Як взяти участь

Заявки на участь у виставці-ярмарку приймаються до 11 лютого 2022 року. Заявки до програми подій — до 16 лютого 2022 року. Подати заявку на участь у ярмарку та програмі подій можна за посиланням.

Організатори "Книжкового Арсеналу" зазначили, що задля ефективного використання обмеженого простору "Мистецького арсеналу" та представлення на фестивалі широкої палітри видавців та високоякісних книжок, експертна рада Арсеналу обирає учасників ярмарку та формує програму подій. Особливу увагу "Книжковий Арсенал" приділяє новим незалежним гравцям. Результати відбору стануть відомі всередині березня.

"Книжковий Арсенал" є міжнародною подією, що організована "Мистецьким арсеналом". Фестиваль відбувається з 2011 року і щороку збирає понад 200 організацій-учасників та понад 50 тисяч відвідувачів. У 2019 році отримав звання "Найкращий літературний фестиваль світу".

Що відомо

  • У 2020 році десятий міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" перенесли на наступний рік через пандемію коронавірусу COVID-19.
  • "Книжковий Арсенал-2021" відвідало 36 тисяч людей. Його відвідувачі обрали найкрасивішу українську книжку року.

Читайте також:

Топ продажів "Книжкового Арсеналу-2021": українські видавці розповіли, що обирали читачі

Перемоги й поразки "Книжкового Арсеналу-2021": без тисняви, з музикою, але в пилюці й під сонцем

На початок