Співачки Мадонна і Майлі Сайрус зустріли Новий рік у головних уборах від українського дизайнера

Співачки Мадонна і Майлі Сайрус зустріли Новий рік у головних уборах від українського дизайнера

Співачки Мадонна і Майлі Сайрус зустріли Новий рік у головних уборах від українського дизайнера
Скріншот Instagram

Американські співачки Мадонна та Майлі Сайрус обрали для зустрічі Нового року головні убори з нової колекції The Sparkle Mania українського бренду Ruslan Baginkiy.

Про це повідомив дизайнер Руслан Багінський на сторінці у Facebook.

"Я радий, що Новий рік в трьох різних виробах зустріли три суперікони: Мадонна в балаклаві, Майлі Сайрус в baker boy cap і Аманда Горман (та сама поетка, яка читала вірш на інавгурації Джо Байдена) в обручі", — написав дизайнер.

Він додав, що кожен виріб колекції The Sparkle Mania робився вручну до 55 годин. Тому одне замовлення виготовлялося індивідуально від 2 до 4 тижнів.

Для зустрічі Нового року Мадонна обрала сріблясту сукню на запах. Свій образ співачка доповнила балаклавою з кристалами від Багінського.

Для зустрічі Нового року Мадонна одягла сріблясту сукню на запах та балаклаву з кристалами від Багінського
Для зустрічі Нового року Мадонна одягла сріблясту сукню на запах та балаклаву з кристалами від Багінського. Facebook

Американська співачка Майлі Сайрус на новорічну вечірку одягла кашкет з кристалами українського бренду Ruslan Baginkiy.

Майлі Сайрус у новорічну ніч була в baker boy cap від Багінського
Майлі Сайрус у новорічну ніч була в baker boy cap від Багінського. Facebook

Поетка Аманда Горман, яка читала вірш на інавгурації президента США Джо Байдена, зустрічала Новий рік в обручі від дизайнера Руслана Багінського.

Поетка Аманда Горман на Новий рік одягла обруч з колекції The Sparkle Mania українського дизайнера Багінського
Поетка Аманда Горман на Новий рік одягла обруч з колекції The Sparkle Mania українського дизайнера Багінського. Facebook

Лімітовану колекцію The Sparkle Mania українського бренду Ruslan Baginkiy презентували на початку грудня 2021 року.

Що відомо про Руслана Багінського

Багінський народився у 1989 році у Львові. У 20 років почав працювати стилістом. Перші головні убори почав виготовляти для зйомок у 2011 році. У 2015 році створив власний бренд Ruslan Baginskiy. За основу силуетів брав класичні форми українських головних уборів ХХ століття та модернізував їх.

У 2016 переїхав до Києва, де відкрив власний шоурум. Того ж року на Багінського звернули увагу такі видання, як Harper’s Bazaar UA, Elle UA, L’Officiel Homme UA та Harper’s Bazaar Russia, де вийшли інтерв’ю з дизайнером та фото з його аксесуарами.

У вересні 2017 року Багінський провів першу презентацію на Ukrainian Fashion Week. У листопаді того ж року отримав нагороду української премії Best Fashion Awards. А в 2018-2019 роках отримав ще три нагороди в номінаціях "Найкращий дизайнер аксесуарів" та "Прорив року".

У 2018 році Мадонна позувала для обкладинки італійського Vogue в капелюсі від Багінського. Влітку 2019 року Майлі Сайрус на фестивалі Tinderbox Festival представила нову композицію Mother's daughter у головному уборі бренду Ruslan Baginskiy. Того ж року на обкладинці американського журналу InStyle була співачка Жанель Моне в капелюсі від Багінського. У липні 2019 року дизайнер дебютував з кутюрною колекцією головних уборів під час тижня високої моди в Парижі.

У лютому 2020 року перша леді України Олена Зеленська вдягла головний убір Ruslan Baginskiy на прийом до Папи Римського Франциска. В серпні того ж року корейська група Black Pink представила кліп на пісню Ice Cream, записану разом з Селеною Гомес, в якому учасниці гурту з’явилися в аксесуарах українського бренду.

Читайте також: Організатори назвали дати проведення наступного Українського тижня моди

На початок