Квентін Тарантіно випустить NFT "Кримінального чтива" попри позов від Miramax

Квентін Тарантіно випустить NFT "Кримінального чтива" попри позов від Miramax

Квентін Тарантіно випустить NFT "Кримінального чтива" попри позов від Miramax

Попри судові розгляди з кіностудією Miramax, режисер Квентін Тарантіно та співробітники із Secret Network повідомили, що ексклюзивний контент із фільму "Кримінальне чтиво" у форматі NFT буде випущено у семи етапах. Про це повідомляється на сайті проєкту.

Продаж NFT відбудеться з 17 по 31 січня. Кожен міститиме бонусну сцену з фільму, а також рукописний сценарій стрічки та ексклюзивні коментарі Тарантіно. Побачити сцени та інший контент зможуть лише ті, хто їх придбає. Завдяки блокчейн-шифруванню їхні імена також залишаться невідомими.

"Секретна мережа та секретні NFT-токени відкривають абсолютно новий світ, який об'єднує митців та їхніх шанувальників, і я дуже радий бути частиною цього", — сказав Тарантіно.

Хоча Тарантіно володіє правами на публікацію сценарію фільму, Miramax, розважальна компанія, яка виробила та розповсюдила фільм 1994 року, стверджує, що разовий продаж NFT не належить до цієї категорії – і подала на режисера до суду, оскільки Тарантіно завадили компанії вийти на ринок NFT з ідентичним проєктом.

Квентін Тарантіно випустить NFT "Кримінального чтива" попри позов від Miramax
Фільм "Кримінальне чтиво" Квентіна Тарантіно.

Адвокат Miramax Барт Вільямс сказав у заяві, що студія планує "максимізувати" права на NFT фільм "за допомогою стратегічного, комплексного підходу".

Компанія надіслала Тарантіно листа з вимогою припинити продаж, але режисер продовжив реалізовувати свої плани. Натомість адвокат режисера заявив, що той має право на відтворення сценарію, що дозволяє йому випускати NFT-токени:

"Miramax помиляється — просто і зрозуміло, — сказав адвокат Тарантіно Браян Фрідман у заяві, — контракт Квентіна Тарантіно зрозумілий: він має право продавати NFT свого рукописного сценарію для "Кримінального чтива". А рішення Miramax розкрити конфіденційну інформацію про контракти та компенсації режисерів непоправно зіпсує її репутацію ще надовго після того, як ця справа буде закрита".

Судовий процес ускладнюється тим, що NFT є "секретними", тобто жетони запрограмовані таким чином, що їх власники можуть переглядати віддалені сцени. Студія подає до суду на режисера через контент, якого вона не бачила.

Що відомо

  • "Кримінальне чтиво", англ. "Pulp Fiction" — культовий художній фільм 1994 року, знятий у США. Це одна з найвідоміших режисерських робіт Квентіна Тарантіно. Картина вважається важливою віхою в історії кінематографа, що дала відчутний імпульс розвитку незалежного американського кіно.
  • Фільм описує два дні з життя американських злочинців. Станом на 13 серпня 2021 року займає 8-у позицію у списку 250 найкращих фільмів за версією IMDb. Фільм здобув "Золоту пальмову гілку" (1994) Каннського фестивалю, премію "Оскар" (1995) за найкращий сценарій та нагороду MTV Movie Awards (1995) у номінації "Найкращий фільм".
  • Тривалість стрічки складає 154 хвилини, але початкова версія фільму тривала на 24 хвилини довше.

Читайте також

На початок