UA: КУЛЬТУРА покаже серію інтерв'ю з учасниками фестивалю BookForum

UA: КУЛЬТУРА покаже серію інтерв'ю з учасниками фестивалю BookForum

UA: КУЛЬТУРА покаже серію інтерв'ю з учасниками фестивалю BookForum

З 20 по 24 вересня суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА запрошує на інтелектуальні бесіди з учасниками масштабної літературної події — 28-го фестивалю BookForum у Львові. Щодня о 22:15 на телеглядачів чекає серія інтерв'ю з учасниками форуму — відомими письменниками, журналістами та медійними діячами.

Ведуча Єлизавета Цареградська поспілкується з літературознавцем та публіцистом Юрієм Прохаськом, письменницею Катериною Калитко, письменником та журналістом Станіславом Асєєвим, журналістом Андрієм Куликовим та письменником Артемом Чехом.

Команда телеканалу UA: КУЛЬТУРА робитиме прямі включення з фестивалю BookForum з 20 по 24 вересня, які слухачі зможуть почути в ефірах Радіо Культура та Українського радіо.

Саму трансляцію відкриття фестивалю можна буде подивитися у прямому ефірі у соціальних мережах Суспільного мовника.

Літературний фестиваль BookForum у Львові — щорічна подія, яка об'єднує діячів культури, мистецтв, журналістів, громадських діячів з України та всього світу.

Нагадаємо, з 13 по 17 вересня, о 22:15 суспільний телеканал UA: КУЛЬТУРА показує серію спецвипусків з Венеційського міжнародного кінофестивалю.

Що відомо

  • 28 років BookForum є міжнародною платформою, довкола якої збираються фахівці різних сфер, щоб обмінюватись ідеями та знаннями, презентувати досягнення та обговорювати проблеми.
  • Торік, через пандемію коронавірусу, BookForum пройшов онлайн. Події переглянуло понад 285 тисяч осіб. Усі дискусії 2020-го року доступні онлайн.
  • Суспільне Культура – інформаційний партнер BookForum.

Читайте більше

15 подій Львівського книжкового ярмарку "Форум видавців": війна, історія, наука

15 подій Львівського міжнародного BookForum, на які обов'язково треба сходити

У 28-му Львівському BookForum візьмуть участь чотири поети Західної Європи

Нобелівська лауреатка Ольга Токарчук стане почесною гостею 28 BookForum

30 років українського книжкового ринку: як це було та що потрібно змінити

Нацвідбір на Дитяче Євробачення-2021 — встигни подати заявку

На початок