Майже всі кліпи Джамали зникли з ютуб-каналу. Вона пояснює це розривом з продюсером

Майже всі кліпи Джамали зникли з ютуб-каналу. Вона пояснює це розривом з продюсером

Майже всі кліпи Джамали зникли з ютуб-каналу. Вона пояснює це розривом з продюсером
. Інстаграм співачки

Майже всі кліпи Джамали зникли з офіційного ютуб-каналу співачки. Вона пояснює це розривом з продюсером Ігорем Тарнопольським. Той звинувачує її у маніпуляціях.

Як повідомляє видання "Слух", кілька днів тому на це звернули увагу прихильники артистки та журналісти. У відповідь Джамала озвучила свою версію цієї ситуації в сторіз Інстаграму.

"У мене всього лише одна відповідь на ваші питання. Вже 3 місяці я не співпрацюю з продюсером Ігорем Тарнопольським та повністю змінила менеджмент. Зараз ключі від ютуб-каналу мені не належать, але я з командою працюю над їх відновленням", – написала артистка.

Майже всі кліпи Джамали зникли з Ютуб-каналу. Вона пояснює це розривом з продюсером

У відповідь на прохання журналістів прокоментувати ситуацію детальніше переможниця "Євробачення 2017" пояснила: наразі це все, що вона може сказати.

Детальніше про ситуацію, що склалася, погодився розповісти Ігор Тарнопольський, власник лейбла Enjoy! Records, з яким співачка працювала останні 11 років.

"Ми дійсно більше не співпрацюємо. Про розрив вона повідомила мені особисто, у присутності чоловіка, не пояснивши причин. Через деякий час мої контакти були замінені на офіційних ресурсах співачки. Зараз новий менеджмент, я так розумію, намагається розібратися в тому, як працює музична індустрія.

Красиво грюкнути дверима завжди простіше. Закрити всі справи і зобов’язання за контрактами набагато складніше. Маніпуляція і шантаж у публічній сфері — це непрофесійно, оскільки всі сторони знають, які є варіанти вирішення ситуації, в якій ми всі опинилися", – сказав Тарнопольский у коментарі виданню "Слух".

За словами продюсера, це був важливий відрізок його життя і він ніколи не заподіє цьому проєкту шкоди.

На питання, чому ж тоді кліпи артистки зараз недоступні до перегляду, Тарнопольский відповів так:

"Були обмежені права доступу у зв’язку з верифікацією авторів. Верифікація тут означає підтвердження від усіх творців аудіовізуального продукту (учасників знімальних груп та ін.), згоду на передачу авторських прав, тому що виявили прогалини в пакеті документів на відеороботи. Наразі ми вже виконали значний об’єм і сподіваємося скоро фіналізувати процес. Це стандартна процедура для закріплення прав авторів під час реєстрації. Кліпи обов’язково будуть відновлені, ми робимо все можливе", – обіцяє менеджер.

Він пояснив, що права на пісні та кліпи Джамали належать Enjoy! Records, тому що це стандартна практика "материнського лейбла". Артист завжди може викупити свої права і далі займатися самостійно своєю кар’єрою і каталогом.

За словами Тарнопольського, співачка проінформована про це, але наразі переговори перервані стороною Джамали.

Що відомо

Джамала – українська співачка кримськотатарського походження. У 2017 році вона стала переможницею "Євробачення" з піснею "1944".

"Enjoy!" — український інді-лейбл, заснований у 2013 році Ігорем Тарнопольським. На момент заснування співпрацював з The Maneken, Джамала та Onuka.

У наступні роки також видавав сингли, EP і альбоми таких артистів як, Бумбокс, Pianoboy, Bahroma, Pur:pur, Даша Суворова.

На початок