"Теорія неймовірності". Макс Кідрук вестиме радіоблог на Українському радіо

"Теорія неймовірності". Макс Кідрук вестиме радіоблог на Українському радіо

"Теорія неймовірності". Макс Кідрук вестиме радіоблог на Українському радіо
.

Чому люди старіють та чи можливе вічне життя? Що не так з маневрами космічних кораблів у "Зоряних війнах"? Чим насправді загрожує людству глобальне потепління та як пластик може врятувати нашу планету? Як наш мозок потайки робить із нас расистів? Чому електромобілі далеко не завжди корисні для екології і чому ми приречені розвивати атомну енергетику?

У новому сезоні Українське радіо презентує слухачам нове шоу "Теорія неймовірності". Це розважальний і водночас пізнавальний радіоблог, який розвінчуватиме найпоширеніші в масовій культурі наукові міфи та стереотипи.

Автор та ведучий програми — популярний український письменник Макс Кідрук.

Проєкт складатиметься з 70 п’ятихвилинних випусків, кожен з яких буде присвячено окремій темі з науки, культури чи нашого повсякденного життя, а також поширеним щодо цієї теми уявленням та стереотипам.

Послуговуючись результатами наукових досліджень і експериментів, а також гіпотезами іменитих вчених, автор розповідатиме про науковість чи псевдонауковість цих стереотипів, розвінчуватиме міфи та розповідатиме про справжні, маловідомі та іноді доволі неочікувані наукові факти та прогнози.

"Я завжди ретельно готувався перед початком роботи над кожною книгою і, збираючи матеріал, читав десятки науково-популярних книг про космічні подорожі, колонізацію Марса, глобальне потепління, генну інженерію тощо. Усе цікаве старанно занотовував, тому коли Українське радіо оголосило творчий конкурс на створення серії радіоблогів про цікаві довкола наукові штуки, збагнув, що ці нотатки буквально просяться, щоб на їх основі створити сценарії. Так і з'явилася “Теорія неймовірності”, — розповідає Макс Кідрук.

У перших випусках програми йтиметься про те, як помирають зірки, що не так з забороною поліетиленових пакетів, про Ілона Маска, електромобілі та атомну енергетику, про закони старіння та можливість винайдення «еліксиру молодості», про расизм та ігри, в які грає наш мозок, про глобальні зміни клімату, «Зоряні війни» та ще багато цікавого.

"У новому сезоні Українське радіо продовжує експериментувати з форматами, і здивує як новими проєктами, так і новими ведучими. Переконаний, і слухачам Українського радіо, і читачам Макса Кідрука буде цікаво дізнатися, як звучатиме новий проєкт. “Теорія неймовірності” — це короткі історії, завжди з неочікуваним фіналом, які зачеплять навіть тих, хто не цікавиться наукою", — додає виконавчий продюсер Українського радіо Юрій Табаченко.

"Теорія неймовірності" виходитиме на Українському радіо по буднях о 7:30 та 16:50 з повторами у вихідні.

Всі записи програм, що вже вийшли, традиційно можна буде прослухати на сайті Українського радіо та подкастах Суспільного.

UA: Українське радіо — найбільша FM-мережа та найпопулярніше розмовне радіо країни. В Києві мовить на частоті 105 FM. Дізнатися FM-частоти в інших містах можна за посиланням.  Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.

На початок