Емілія Кларк з "Гри престолів" випустила феміністичний комікс, який дестигматизує менструацію

Емілія Кларк з "Гри престолів" випустила феміністичний комікс, який дестигматизує менструацію

Емілія Кларк з "Гри престолів" випустила феміністичний комікс, який дестигматизує менструацію

Емілія Кларк з "Гри престолів" випустила феміністичний комікс "M.O.M: Mother of madness", який дестигматизує менструацію. Його сюжет присвячений матері-одиначці на ім'я Майя, яка раптом з'ясовує, що володіє дивакуватими надможливостями.

Як розповіла акторка в коментарях виданню "Entertaiment Weekly", цей проєкт фактично розпочався з жарту.

"Близько трьох років тому я сиділа в машині з купою друзів і сказала: "Гей, хлопці, чи не було б це смішно, якби ... ", а наступного дня подумала: "Це і справді було б круто. Чому ні?", — каже Кларк.

Вона описує комікс як суміш "великої кількості дурощів" та гумору в стилі Дедпула у поєднанні з актуальною феміністичною повісткою.

"Ми часто називаємо матерів супергероїнями, але якщо вони справді були б такими? У Майї було дуже важке життя, і вона опиняється в місці, де соромиться і ненавидить все, що робить її унікальною. Лише відкривши свої суперздібності, ця жінка визнає, ким вона є".

За допомогою цього коміксу актриса хотіла показати, як змінюється тіло та самопочуття жінки під час менструації, а також намагається зняти стигму з цього фізіологічного процесу.

Співачка створила комікс у співпраці з творчою командою на чолі з письменницею Маргеріт Беннетт. Історія наразі складається з трьох випусків, а балаклава, зображена на обкладинці коміксу, була створена за прикладом учасниць Pussy Riot.

Читайте також

Як примиритися з провиною за нацистське минуле: історія німецької ілюстраторки Нори Круґ

Анонсували перший графічний роман про життя Фредді Мерк'юрі

Найдорожчий у світі комікс про Супермена продали за 3,25 мільйона доларів

На початок