Тарантіно зізнався, що вирізав з "Одного разу в Голлівуді" свій улюблений момент

Тарантіно зізнався, що вирізав з "Одного разу в Голлівуді" свій улюблений момент

Тарантіно зізнався, що вирізав з "Одного разу в Голлівуді" свій улюблений момент
. Кадр з фільму

Квентін Тарантіно зізнався, що вирізав з фільму "Одного разу в Голлівуді" свій улюблений момент. Але він увійшов до трейлеру однойменного роману, який нещодавно випустив режисер.

Це була емоційна телефонна розмова між Ріком Далтоном (Леонардо ДіКапріо) та маленькою актрисою Труді Фрейзер (Джулія Баттерс).

"Думка про те, що цього моменту не буде в фільмі, була незбагненною. Ймовірно, що це також улюблена сцена Лео. Ми заливалися слізьми. У мене час від часу з'являвся туман в очах, коли я знімав цю сцену. Джулія теж плакала кожен раз, коли ми закінчували дубль", — згадує режисер.

Продюсер "Одного разу в Голлівуді" Девід Гейман вважає, що Баттерс отримала б номінацію на "Оскар" за кращу жіночу роль другого плану, якби Тарантіно залишив цю сцену в кінотеатральной версії. Але це б не пішло на користь самому фільму.

"Вся справа в ритмі фільму, щоб все було доречно", — пояснює він.

Епізод був вилучений для того, щоб дотриматися необхідних часових меж. Сам фільм триває майже три години. Проте тепер його можна побачити у трейлері до книги "Одного разу в Голлівуді", яка нещодавно вийшла друком в США.

Що відомо

  • Книга Квентіна Тарантіно Once Upon a Time in Hollywood: A Novel — текстова адаптація його фільму "Одного разу в ... Голлівуді" (2019).
  • Роман містить понад 400 сторінок, проте на прохання автора його видали у м'якій обкладинці. На додаткових сторінках можна побачити рекламу старої белетристики, вигаданої й реальної.
  • Сам твір написаний у жанрі Pulp FictionОсобливий різновид комерційної літератури, орієнтований на масового невибагливого читача.

Читайте також

Lucasfilm випустить збірку аніме за мотивами "Зоряних війн"

На початок