Медіагрупа StarLightMedia відповіла на звинувачення Melovin: "Камінґ-аути – дуже важливі"

Медіагрупа StarLightMedia відповіла на звинувачення Melovin: "Камінґ-аути – дуже важливі"

Медіагрупа StarLightMedia відповіла на звинувачення Melovin: "Камінґ-аути – дуже важливі"
.

Медіагрупа StarLightMedia відповіла на звинувачення співака Melovin (він же Костянтин Бочаров), який звинуватив M1 в тому, що його камінґ-аут на Atlas Weekend навмисно вирізали з трансляції.

Звернення з'явилося на Фейсбук-сторінці медіагрупи, до якої входить канал M1.

"Камінгаути – дуже важливі. Це прояв права на свободу самовираження та ознака демократичного суспільства. Ми раді вітати вчинок Melovin, який зробив одну з перших таких заяв серед публічних людей в Україні. Сподіваємось, що це стане початком нового рівня безпеки, діалогу та захисту прав та можливостей ЛГБТ+ спільноти в Україні", – йдеться в повідомленні.

За словами представників медіагрупи, їм шкода, що настільки важливий момент заяви артиста не потрапив у прямий ефір. Вони пояснюють це тим, що команді каналу не повідомили про запланований момент і трансляція продовжилась за традиційними принципами ефіру – активність переключень, зміна локацій та учасників заради більшої динамічності та яскравості кадру.

"Вже зараз наша талановита команда Вікна-Новини готує великий матеріал про камінгаут, від вечора ми використовуємо для висвітлення і наші діджитал ресурси. Крім того, ми вже отримали обіцянку від наших колег з М1 про спільну з Atlas Weekend пришвидшену роботу над концертною версією ефіру. Вже сьогодні вона буде доступною для кожної небайдужої людини в Україні та поза її межами", – наголошують на каналі.

Нагадаємо, що 5 липня Melovin здійснив камінґ-аут — поцілував дівчину й хлопця, з якими виступав, а потім взяв у руки прапор ЛГБТ+. Проте в ефірі каналу М1, який транслював подію, цей момент не побачили. Співак заявив, що, на його думку, це було зроблено навмисно.

"М1. Моє відео і досі не завантажують на YouTube. І все через те, що я показав свою сутність. Для мене не має значення колір, віра чи стать, адже любити потрібно людину, тіло, душу", — написав він у Facebook.

Що відомо

  • Найбільший музичний фестиваль Східної Європи Atlas Weekend проходиться з 5 по 11 липня у виставковому центрі ВДНГ просто неба. У програмі заплановані виступи понад 250 артистів, серед яких не лише Валерій Меладзе, а й культовий Fatboy Slim, багатьма поціновувані "Океан Ельзи", "Друга Рука", ONUKA, "ДахаБраха", Джамала, Тіна Кароль, Вєрка Сердючка, а також провокаційні Shortparis та Tommy Cash.
На початок