Melovin здійснив камінґ-аут на Atlas Weekend і звинуватив М1 у тому, що той вирізав це з трансляції

Melovin здійснив камінґ-аут на Atlas Weekend і звинуватив М1 у тому, що той вирізав це з трансляції

Melovin здійснив камінґ-аут на Atlas Weekend і звинуватив М1 у тому, що той вирізав це з трансляції
. Atlas Weekend

Український співак Костянтин Бочаров (Melovin) на сцені Atlas Weekend 5 липня здійснив камінґ-аут — поцілував дівчину й хлопця, з якими виступав, а потім взяв у руки прапор ЛГБТ+. Але телеканал M1, який транслює захід, вирізав цей момент, заявив співак.

"Мій офіційний камінґ-аут, який відбувся зі сцени, було вирізано з прямого ефіру М1. Моє відео і досі не завантажують на YouTube. І все через те, що я показав свою сутність. Для мене не має значення колір, віра чи стать, адже любити потрібно людину, тіло, душу", — написав він у Facebook.

Дії телеканалу співак назвав "старими скрепами". М1 чи Atlas Weekend відповіли, що їм шкода, що настільки важливий момент заяви артиста не потрапив у прямий ефір. Вони пояснюють це тим, що команді каналу не повідомили про запланований момент і трансляція продовжилась за традиційними принципами ефіру – активність переключень, зміна локацій та учасників заради більшої динамічності та яскравості кадру.

"Камінгаути – дуже важливі. Це прояв права на свободу самовираження та ознака демократичного суспільства. Ми раді вітати вчинок Melovin, який зробив одну з перших таких заяв серед публічних людей в Україні. Сподіваємось, що це стане початком нового рівня безпеки, діалогу та захисту прав та можливостей ЛГБТ+ спільноти в Україні", – йдеться в повідомленні.

Виступ Melovin на YouTube каналі М1.

Що відомо

  • Найбільший музичний фестиваль Східної Європи Atlas Weekend проходиться з 5 по 11 липня у виставковому центрі ВДНГ просто неба. У програмі заплановані виступи понад 250 артистів, серед яких не лише Валерій Меладзе, а й культовий Fatboy Slim, багатьма поціновувані "Океан Ельзи", "Друга Рука", ONUKA, "ДахаБраха", Джамала, Тіна Кароль, Вєрка Сердючка, а також провокаційні Shortparis та Tommy Cash.

Українські, західні, російські: які артисти приїхали на Atlas Weekend

Кого слухати на Atlas Weekend? Гід програмою від Суспільне Культура

  • У програмі заплановані виступи понад 30 артистів з інших країн. З початку пандемії - це вперше в одному місті в Україні збирається так багато іноземних арстистів.
  • Виступ Валерія Меладзе на Атласі спричинив скандал. Напередодні відкриття фесту ряд громадських організацій закликав скасувати його концерт, а також виступи інших російських музикантів. Організатори Аталсу не відповіли і не змінили свої плани.
  • Раніше Атлас пояснив, що запросив Валерія Меладзе на прохання відвідувачі фестивалю: "Він дуже популярний в Україні виконавець. Він часто виступає в українських містах. Він завжди збирає повні зали, а квитки на його концерти розкуповують задовго до виступу. Наша команда завжди ретельно перевіряє артистів, яких запрошує на фестиваль. Ми б ніколи не покликали того, хто підтримує окупацію Криму і / або Донбасу, а також того, хто підтримує політику Кремля щодо України".
  • Публічно Меладзе ніколи не коментував анексію Криму чи війну на сході України. Він навіть не був помічений з концертами на півострові, однак виступив 28 травня разом з Вірою Брежнєвою, Григорієм Лепсом і Emin в Білорусі. Концерт проходив під егідою старшого сина Олександра Лукашенко – Віктора.

"Режим Лукашенка знищує і кидає в тюрми білоруських громадян, займається авіаційним тероризмом, влаштовує репресії проти громадянського суспільства і незалежних ЗМІ", - сказано в заяві громадських організацій.

  • Окрім Валерія Меладзе на Атласі мають заграти російські панки "Порнофільми", експериментатори Shortparis, рокери Wildways та поп-виконавці HENSY й Ramil'.

На початок