Книжкова премія KBU AWARDS назвала найкращих українських авторів бізнес-літератури

Книжкова премія KBU AWARDS назвала найкращих українських авторів бізнес-літератури

Книжкова премія KBU AWARDS назвала найкращих українських авторів бізнес-літератури

Книжкова премія KBU AWARDS 2020 назвала найкращих українських авторів бізнес-літератури. Вони отримали промо-пакети, які допоможуть презентувати себе на англомовному ринку.

У номінації "Найкраща книга про розвиток бізнесу" І місце отримала книга "Якщо стрибнули, то гребіть" Ольги Гуцал. У номінації "Найкраща книга для особистісного зростання" перемогла "Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними" Анастасії Леухіної.

Як йдеться на сайті премії, обидві книги отримали головний приз – сертифікати на промо-пакети для просування на англомовний книжковий ринок.

"Сьогодні ми почули реальні історії про те, як книги, написані українськими авторами і видані в Україні, змінюють бізнес-процеси, як допомагають вирішувати складні життєві проблеми. Приклад, який подають відомі люди, політики, бізнесмени та лідери думок, розповідаючи про власний досвід читання книг, має великий вплив на суспільство", – відзначила співорганізаторка  премії, директорка Українського інституту книги Олександра Коваль.

Також серед переможців премії:

У номінації "Найкраща книга про розвиток бізнесу"

  • ІІ місце – книга "Малюк та бюджет. Як українським батькам виховати фінансово успішних дітей". Автор – Любомир Остапів. ІІІ місце – книга "Наввипередки. Як стати єдинорогом серед океану віслюків". Автор –  Макс Лукомінський.

У номінації “Найкраща книга  для особистісного зростання”

  • ІІ місце – книга "Бесіди майстра Хай Tao про стратегію". Автор – Валерій Пекар. ІІІ місце – книга "Нація овочів? Як інформація змінює мислення і поведінку українців". Авторка –  Оксана Мороз.

У номінації "Вибір читачів" (виключно на основі голосів інтернет-голосування) перемогла книга "Коли говорити "так". Як повірити в себе та реагувати на негатив". Авторка – Людмила Калабуха.

На початок