У Сумах відбудеться театральний фестиваль "Чехов-фест", який був перенесений через карантин

У Сумах відбудеться театральний фестиваль "Чехов-фест", який був перенесений через карантин

У Сумах відбудеться театральний фестиваль "Чехов-фест", який був перенесений через карантин
Суспільне Суми

Театральний фестиваль "Чехов-фест" відбудеться у 2021 році. Про це Суспільному сказав арт-директор фестивалю Володимир Нянькін. 2020 року фестиваль не провели через карантинні обмеження.

Розпочнеться "Чехов-фест" у Сумах 13 березня й триватиме до 6 червня. Попередньо, у ньому візьмуть участь 3 театри з Києва та один з Івано-Франківська, також покажуть три вистави сумських театрів. На глядачів чекають сюрпризи, каже Володимир Нянькін.

"Вистава "Ліс" київського театру імені Франка, вже була списана, вона вже не відбувається в них, її вже ніколи в столиці не побачать, і ось останній показ цієї вистави відбудеться саме в Сумах", - сказав він.

Через карантин зали театрів заповнюватимуть наполовину, тому деякі спектаклі показуватимуть двічі. Всі квитки, куплені на минулорічний фестиваль, який скасували через пандемію й карантин, дійсні, говорить арт-директор фестивалю.

"Ми будемо робити оголошення щодо того, яким чином які квитки на які ряди будуть потрапляти на конкретну годину. Швидше за все це, наприклад, 1 ряд, 3,5,7 – на 14-ту умовно, 2,4,6 і так далі – на 19-ту", - розповів Володимир Нянькін.

Що відомо

  • У 2020 році фестиваль був запланований на 13-29 березня. Спочатку його перенесли на травень, а потім - на наступний рік.
  • У 2020 році в рамках фестивалю були заплановані 12 вистав, в тому числі - від іноземних театрів.
  • “Чехов фест” - всеукраїнський театральний фестиваль, який з 2013 року проходить в Сумах. За цей час відомі українські театри представили на ньому більше 30 вистав. Серед найвизначніших театрів-учасників фестивалю були: академічний театр імені Леся Курбаса (м.Львів), Київська театральна майстерня "Сузір’я" з Адою Роговцевою, Київський академічний Молодий театр, Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, "Золоті Ворота" (м.Київ).
На початок