Гілларі Клінтон напише роман-трилер про змову, яка має занурити світ у хаос

Гілларі Клінтон напише роман-трилер про змову, яка має занурити світ у хаос

Гілларі Клінтон напише роман-трилер про змову, яка має занурити світ у хаос

Колишня глава Держдепартаменту та екскандидат у президенти США Гілларі Клінтон разом з канадською письменницею Луїзою Пенні працюють над романом. Історія трилеру розгортається навколо держсекретарки США, яка недавно обійняла цю посаду. Вихід роману State of Terror ("Держава Терору" або "Стан жаху") у видавництві Simon & Schuster запланований на 12 жовтня – повідомляє the Guardian.

У книзі письменниці розкажуть про терористичні атаки, які призводять у світі до тотального хаосу. Держсекретареві доручено зібрати команду спеціалістів для розкриття таємної змови. Видавництво зазначає, що настільки детально розповісти про політичні залаштунки може тільки спеціаліст з величезним досвідом на кшталт Клінтон.

Співпраця з Гілларі Клінтон дала Пенні повне уявлення про те, що відбувається у Держдепартаменті та Білому домі. "Перед тим, як взятися до написання книги, ми обговорювали часи, коли Гілларі була держсекретарем. Ця книга відповідає на питання, яким був її найгірший кошмар на цій посаді", – розповіла письменниця і водночас давня подруга Клінтон.

Гілларі Клінтон обіймала посаду держсекретаря при адміністрації президента США Барака Обами. У 2016 році висувалася на пост президента від Демократичної партії США, проте програла республіканцеві Дональду Трампу. У 2017 році Клінтон опублікувала мемуари "Що сталося", присвячені її участі в президентських перегонах, але політичний трилер State of Terror стане для неї першим художнім романом.

Гілларі – не перша письменниця у своїй родині: її чоловік, колишній президент Білл Клінтон, написав два трилери з відомим романістом Джеймсом Паттерсоном. Один про колишнього президента, якого змусили вийти з гри, коли він виявив зрадника у своєму уряді, а другий – про колишнього президента, чия дочка була викрадена.

Читайте також

Вперше в історії поетеса відкрила Супербоул читанням віршів

Один з головних представників біт-покоління Лоуренс Ферлінгетті помер у віці 101 року

На початок