На UA: Радіо Культура — найцікавіші дискусії та артподії з медіаплатформи "Радіо Леся"

На UA: Радіо Культура — найцікавіші дискусії та артподії з медіаплатформи "Радіо Леся"

На UA: Радіо Культура — найцікавіші дискусії та артподії з медіаплатформи "Радіо Леся"

25 лютого, у 150-ту річницю від Дня народження Лесі Українки, о 18:10 в Українському домі починає працювати медійна платформа "Радіо Леся", де розташується виїзна студія UA: Радіо Культура

Ця студія дасть можливість слухачам і слухачкам UA: Радіо Культура стати частиною наймасштабнішої культурної події 2021 року. Леся Українка — одна з найвизначніших культурних постатей ХХІ століття, в її текстах та життєвій історії можна знайти ключі до розуміння себе та сучасних подій. Гості виїзної студії та ведучі UA: Радіо Культура впродовж 25–27 лютого розкриватимуть найважливіші аспекти постаті Лесі Українки. 

У програмі:

25 лютого о 18:10 розмова Ірини Славінської з Ольгою Вієру та Діаною Клочко про відкриття проєкту "Леся Українка: 150 імен".

26 лютого об 11:10 презентація "Радіосеріалу Леся Українка: 30 історій". Говоритимуть автор сценарію Мирослав Лаюк та продюсерка Олена Гусейнова. Ви почуєте голоси провідних акторів та акторок:  Ольги Сумської, Римми Зюбіної, Тетяни Гаврилюк, Дмитра Рибалевського; кінорежисера Нарімана Алієва та інших.  

26 лютого о 12:10 розмова ведучої  UA: Радіо Культура Катерини Толокольнікової та кінокритика Сергія Тримбача про Лесю Українку в кіно.

26 лютого о 13:10 Голова УГКЦ Блаженніший Святослав (Шевчук) говоритиме про християнські тексти Лесі Українки. Ведуча — Олена Гусейнова.

26 лютого о 16:10 розмова радіоведучого Василя Шандра і мовознавиці Лариси Масенко про мову й драматургію Лесі Українки.

27 лютого об 11:10 версія Архієрея Православної церкви України Євстратія (Зорі) про "відношення до церковних церемоній Лесі Українки".

27 лютого о 14:10 інтерпретація європейських сюжетів у творчості Лесі Українки від Ростислава Семківа. 

27 лютого о 16:10 пролунають історії архівних знахідок режисера Олега Чорного про екранізації творів Лесі Українки.

Усі заходи в рамках медійної платформи "Радіо Леся" можна відвідати в Українському Домі або послухати у прямому ефірі UA: Радіо Культура.

Медійна платформа "Радіо Леся" відбувається у межах мистецького проєкту «Леся Українка: 150 імен» в Українському домі. 

Нагадаємо, UA: Радіо Культура — головний осередок культурного життя країни в радіопросторі. В ефірі UA: Радіо Культура музика від музичних колективів Українського радіо та інших найкращих виконавців країни та світу, радіотеатр, поезія та проза в авторському виконанні, а також новини культурного життя.

Усі канали Суспільного радіо можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio.

На початок