Серіал "Бріджертони" встановив абсолютний рекорд Netflix за кількістю переглядів

Серіал "Бріджертони" встановив абсолютний рекорд Netflix за кількістю переглядів

Серіал "Бріджертони" встановив абсолютний рекорд Netflix за кількістю переглядів

Серіал "Бріджертони" став найпопулярнішим шоу Netflix. Про це повідомляє Deadline з посиланням на пресслужбу стрімінг-сервісу. Роман епохи Регентства, який вже був продовжений на другий сезон, не тільки перевершив первинні прогнози глядацької аудиторії Netflix, але й буквально підірвав їх.

Серіал встановив абсолютний рекорд стрімінгової платформи, за перші 28 днів після прем'єри його подивилися понад 82 мільйонів глядачів.

Попередній рекорд належав екранізації фентезі-книг Анджея Сапковського "Відьмак", його оцінили 76 мільйонів користувачів Netflix. Таким чином, "Бріджертони" став найпопулярнішим проєктом сервісу за всю історію.

Серіал увійшов в десятку кращих в усіх країнах, де підтримується стрімінг платформа Netflix, крім Японії. За популярністю він лідирує в 83 країнах, включаючи Україну, США, Францію, Великобританію, Індію та Бразилію.

Що відомо

  • "Бріджертони" – романтична драма, заснована на серії книг письменниці Джулії Квінн. Шоу розповідає історію родини з вищого світу Лондона епохи Регентства. Творцем серіалу є Кріс Ван Дюсен, який раніше працював над серіалом "Анатомія пристрасті". Прем'єра серіалу відбулася 25 грудня 2020 року.

Читайте також

Секс, фемінізм та наречені на видання: кому сподобаються “Бріджертони” на Netflix

Соціальна дистанція і вакцина від кризи. Що трапилося з кіно у 2020 році

На хвилі успіху "Ферзевого гамбіту": 5 фільмів про гру в шахи

На початок