Окупанти пропонують учасникам війни проти України виплату у розмірі 1 мільйона рублів замість земельної ділянки

Окупанти пропонують учасникам війни проти України виплату у розмірі 1 мільйона рублів замість земельної ділянки

У Севастополі учасники війни проти України, яким окупанти видають безкоштовно земельні ділянки, зможуть за бажанням замінити ділянку виплатою в 1 мільйон рублів (≈ 481 тис. грн).

Про це повідомив окупаційний губернатор міста Михайло Развожаєв.

Також зазначається, що на таку виплату мають право й інші категорії громадян.

"Тепер учасники СВО"Спеціальна воєнна операція" — пропагандистський евфемізм, запроваджений керівництвом Росії і вживаний проросійськими джерелами для опису вторгнення Росії в Україну з 2022 року., багатодітні сім'ї, репресовані громадяни, чорнобильці, ті, кому за законами Севастополя 720-ЗС, 269-ЗС надаються безкоштовно земельні ділянки, зможуть отримати замість земельної ділянки виплату", — написав він у своєму Telegram-каналі.

Развожаєв вніс відповідний законопроєкт спільно з "депутатами" та "головою Законодавчих Зборів Севастополя Володимиром Нємцевим". Проєкт розглянуть на найближчій так званій сесії. Суть поправки полягає в тому, що з'являється вибір: як альтернатива виділеній земельній ділянці можна вибрати компенсацію в 1 мільйон рублів (≈ 481 тис. грн).

Що відомо про видачу земельних ділянок російським військовим

У грудні 2022 року окупаційний парламент Криму незаконно дозволив російським військовим, які воюють в Україні, безкоштовно видавати земельні ділянки. Російський диктатор Володимир Путін 19 грудня підписав відповідне розпорядження.

7 квітня 2023 року окупаційна влада Криму почала видавати накази про надання земельних ділянок російським солдатам. На першому етапі підготували 511 ділянок загальною площею 56 га в Євпаторійському районі (колишньому Сакському районі).

Також окупанти вирішили створити "фонд" земельних ділянок на узбережжі Чорного моря, щоб незаконно передавати їх у розпорядження російських військових за їхні злочинні "заслуги".

28 квітня 2023 року окупаційна влада Алушти видала перші накази про виділення земельних ділянок "учасникам СВО". "Документи" на землю отримали родичі 127 російських військових.

Торік влітку окупаційна влада Севастополя розпочала видачу земельних ділянок російським військовим.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок