Партизани фіксують збільшення військової техніки окупантів в Севастополі, а також слідкують за Кримським мостом

Партизани фіксують збільшення військової техніки окупантів в Севастополі, а також слідкують за Кримським мостом

Партизани зафіксували, що протичовновий корабель ВМФ РФ МПК-49 "Олександровець" все ще не покинув Стрілецьку бухту окупованого Севастополя. Також активісти зазначають, що Кримсьский міст російські війська охороняють особливо ретельно.

Про це повідомив військово-партизанський рух "Атеш" на своєму каналі у Telegram 14 червня.

В Стрілецькій бухті окупованого Севастополя активіст руху акцентував увагу на тому, що кількість військової техніки РФ збільшилась.

"Інтенсивність військової присутності в бухті не знизилася, а навпаки з'явилося ще більше військової техніки", — йдеться в повідомленні.

Стосовно зафіксованого в бухті російського протичовнового корабля МПК-49 "Олександровець" партизани заявили, що російські війська не усвідомлюють того, що він буде знищений.

"Росіяни, найімовірніше, ще не усвідомлюють того, що зворотний відлік існування цього корабля пішов, і того, що їм варто було б уже давно залишити півострів", — зазначили вони.

Партизани також здійснили спостереження за поточною ситуацією в районі Кримського мосту.

"Цей об'єкт росіяни охороняють особливо ретельно. Але розкриття всієї системи протиповітряної оборони мосту — питання часу. Постійне спостереження дає правильне розуміння ситуації і дасть змогу використати знайдені вразливості в ешелонованій системі ППО", — повідомили учасники руху "Атеш".

Вони також додали, що виявлена система ПЗРК окупантів незабаром стане наступною ціллю для українських ракет.

"Ми будемо вести систематичне спостереження і продовжуємо передавати зібрану інформацію СОУ для якнайшвидшого і повного звільнення наших територій!" — наголосили партизани.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок