Українські військові знищили третину бойового потенціалу Чорноморського флоту окупантів — Буданов

Українські військові знищили третину бойового потенціалу Чорноморського флоту окупантів — Буданов

Керівник ГУР МО Кирило Буданов
Керівник ГУР МО Кирило Буданов. Суспільне/Олександр Магула

З початку повномасштабного вторгнення Росії українські військові змогли знищити третину бойового потенціалу ЧФ РФ. Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов пояснив такі результати розвитком технологій дронів.

Про це він розповів під час виступу на саміті UNITED24 разом із головою Служби безпеки України Василем Малюком.

"Третина бойового потенціалу Чорноморського флоту РФ знищена. Навіть не уражена, а знищена. Це максимально пристойний показник", — заявив керівник ГУР.

За його словами, таких результатів ЗСУ змогли досягнути шляхом встановлення нових систем на вже роботизовані дрони.

Кирило Буданов нагадав, що в ЗСУ з'явилися морські дрони для боротьби з повітряними цілями. Він додав, що поступово з'являються системи для нанесення ударів по узбережжю, по невеликим надводним цілям.

Він зазначив, що технології продовжують модернізуватися та розвиватися.

"З часом ми побачимо, напевно, повне домінування безекіпажних морських суден над звичними бойовими кораблями", — додав Буданов.

Керівник ГУР пояснив, що домінування українських безекіпажних морських суден над російськими бойовими кораблями буде активно розвиватися у закритих акваторіях або напівзакритих, таких, як Чорне, Середземне море.

Голова СБУ Василь Малюк подякував всім, хто продовжує донатити на ЗСУ.

Він зазначив, що Служба безпеки першою почала використовувати надводні бойові дрони в спеціальних операціях, а згодом до неї приєдналися Головне управління розвідки та Військово-морські сили.

"Сьогодні у нас дуже і дуже багато трофеїв. Варто сказати, що це 11 ворожих кораблів і, по суті, ми загнали їх флот в бухту Новоросійська. Але навіть там ми їх (окупантів — ред.) дістали", — зазначив Василь Малюк.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок