Окупанти розпочали евакуацію своїх військових із Джанкоя та активне відновлення аеродромів у глибині півострова — "Атеш"

Окупанти розпочали евакуацію своїх військових із Джанкоя та активне відновлення аеродромів у глибині півострова — "Атеш"

Агенти військово-партизанського руху "Атеш" з різних підрозділів ЗС РФ повідомляють, що російські війська розпочали евакуацію частини свого особового складу з окупованого Джанкоя та розпочали відновлення і, ймовірно, модернізацію аеродромів у Криму.

Читайте цей матеріал кримськотатарською

Про це повідомляє "Атеш" у Telegram.

За даними партизанів, окупанти почали відновлення і ймовірну модернізацію таких аеродромів: Кіровське (в районі Феодосії) та Багерове (в районі Керчі).

"Однак, попри всі зусилля, вони не зможуть скоро збудувати закриті укриття для своїх літаків. Причина полягає у складних технологічних процесах, високій вартості будівництва та значних витратах часу", — повідомляють агенти у Криму.

Вони впевнені, що дії окупантів свідчать про прагнення розосередити війська та техніку ЗС РФ на півострові напередодні нових успішних атак сил оборони України.

Нагадаємо, що в МО РФ заявили, що в ніч на 24 травня сили протиповітряної оборони збили нібито українські БпЛА та ракети ATACMS над тимчасово окупованим Кримом. За даними руху "Атеш", під ударом опинився вузол зв’язку окупантів в Алушті.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок