Морські дрони СБУ Sea Baby із системами "Град" можуть допомогти знищити Кримський міст — військовий оглядач

Морські дрони СБУ Sea Baby із системами "Град" можуть допомогти знищити Кримський міст — військовий оглядач

Виробництво морських дронів СБУ “Sea Baby”
Виробництво морських дронів СБУ “Sea Baby”. Фото надане Суспільному джерелами у спецслужбах

Морські дрони СБУ Sea Baby, які наразі оснащені реактивними системами залпового вогню (РСЗВ) "Град", разом з Magura V5 можуть допомогти ЗСУ знищити Кримський міст, адже така установка реактивного вогню може площею накрити загородження окупантів на мосту.

Про це повідомив військовий оглядач Василь Пехньо в етері "Суспільне Студія" 22 травня.

"Це може зіграти хорошу історію зі знищення Кримського мосту... Або принаймні взяти участь у руйнуванні різноманітних загороджень, які існують на Кримському мосту, тому що окупанти підготувалися. Пригадуємо, після попередніх диверсійних дій наших підрозділів на Кримському мосту вони встановили різноманітні укриття і тепер, теоретично, ми можемо припустити, що така установка реактивного вогню — ну а чому б і ні — вона може площею накрити ці всі укриття і фактично, що долучитись до їхнього руйнування, якщо потрібно робити якийсь такий коридор", — зазначив військовий оглядач.

Водночас він уточнив, що окупанти теж швидко адаптуються до сучасних умов ведення цієї війни та поки що Sea Baby зі встановленим "Градом" "не проявила своєї ефективності".

"Тобто ми бачили їхнє використання, ми можемо мріяти, фантазувати над їхньою ефективністю, але поки що конкретного ефекту від них, від цих обох дронів, досягнуто не було", — пояснив Пехньо.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок