В Алушті поховали підполковника ЗС РФ Кулакова, який загинув внаслідок ракетної атаки на Крим

В Алушті поховали підполковника ЗС РФ Кулакова, який загинув внаслідок ракетної атаки на Крим

Олександр Кулаков
Олександр Кулаков. Telegram/ Галина Огньова

В окупованій Алушті поховали підполковника Збройних Сил РФ Олександра Кулакова, який загинув внаслідок ракетної атаки на Крим 13 травня.

Про це повідомила так звана голова алуштинської адміністрації Галина Огньова у своєму Telegram-каналі.

"Сьогодні алуштинці попрощалися з хоробрим воїном, чудовою людиною, підполковником Збройних сил Російської Федерації Кулаковим Олександром Олександровичем, який ціною свого життя внаслідок ракетної атаки на Крим героїчно загинув", — написала вона.

Нагадаємо, джерела з оточення командира військової частини №85683 Олександра Кулакова підтвердили Суспільне Крим, що він загинув внаслідок ракетного удару 13 травня по базі окупантів на горі Ай-Петрі на півдні Криму.

Крім того, внаслідок атаки сильно пошкоджені будинки офіцерського складу і поранено велику кількість російських військових. Зазначається, що окупанти намагаються приховати будь-яку інформацію щодо наслідків ракетного удару по військовій базі ППО РФ на горі Ай-Петрі.

Раніше джерела ASTRA в екстрених службах окупованого півострову повідомили, що на горі знаходиться "таємна" військова база ППО 3-го радіотехнічного полку Збройних сил Росії.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок