Джерела з оточення російського командира Олександра Кулакова підтвердили його загибель внаслідок удару по Ай-Петрі

Джерела з оточення російського командира Олександра Кулакова підтвердили його загибель внаслідок удару по Ай-Петрі

Ексклюзивно
Військова база РФ на горі Ай-Петрі
Військова база РФ на горі Ай-Петрі. ASTRA

Внаслідок ракетного удару 13 травня ( редакція виправила помилку, ракетна атака відбулась 13 травня) по базі окупантів на горі Ай-Петрі на півдні Криму загинув командир військової частини №85683 Олександр Кулаков.

Про це Суспільне Крим повідомило джерело з оточення командира.

"Внаслідок атаки сильно пошкоджені будинки офіцерського складубагатоквартирні будинки для родин військових і поранено велику кількість російських військових. Окупанти намагаються приховати будь-яку інформацію щодо наслідків ракетного удару по військовій базі ППО РФ на горі Ай-Петрі", — зазначає джерело.

Раніше джерела ASTRA в екстрених службах окупованого півострову повідомили, що на горі знаходиться "таємна" військова база ППО 3-го радіотехнічного полку Збройних сил Росії.

За даними видання, ракетна атака на в/ч 85683 на горі Ай-Петрі на півдні тимчасово окупованого Криму відбулась 13 травня близько 6-ї ранку.

Нагадаємо, вранці 13 травня Міноборони РФ заявило про знищення чотирьох авіаційних керованих ракет "Storm Shadow" і сім БпЛА, тип яких не уточнюється, над територією окупованого Криму.

Українські офіційні відомства цю інформацію не коментували.

Що відомо про військову базу на горі Ай-Петрі

У радянські роки на вершині гори Ай-Петрі було створено Радіотехнічний центр далекої розвідки та наведення військ ППО. Куполи захисних споруд радарів як куль нерідко привертали увагу туристів. Під цими куполами ховаються радіолокаційні комплекси. Також там облаштоване військове містечко для тих, хто обслуговує ці об'єкти.

3-й радіотехнічний полк — військове формування у складі радіотехнічних військ Повітряно-космічних сил РФ. Сформовано у 2014 році після анексії Криму Російською Федерацією на базі 40-ї радіотехнічної бригади Повітряних сил України. Штаб розташовано в місті Севастополь.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок