Поїхав на похорон і не повернувся: у Криму зник 8 років тому кримський татарин Арсен Алієв

Поїхав на похорон і не повернувся: у Криму зник 8 років тому кримський татарин Арсен Алієв

Зниклий в Криму кримський татарин Арсен Алієв
Зниклий в Криму кримський татарин Арсен Алієв. Фото: Facebook/Кримськотатарський Ресурсний Центр

З 11 квітня 2016 року досі залишається невідомим місцеперебування 55-річного кримського татарина Арсена Алієва, з яким зник зв'язок після того, як він виїхав з Бахчисарая окупованого Криму в місто Саки на дженазе (похорон).

Читайте цей матеріал кримськотатарською

Про це повідомив Кримськотатарський Ресурсний Центр (КРЦ) на своїй сторінці у Facebook.

"Вісім років тому, 11 квітня 2016 року, на автовокзалі в місті Саки невідомі викрали кримського татарина Арсена Алієва. Незважаючи на те, що в окупованому Криму було порушено кримінальну справу про викрадення людини, місцеперебування Алієва вже восьмий рік залишається невідомим", — йдеться у повідомленні.

Зокрема, КРЦ має у розпорядженні відео, на якому видно, як Алієва заштовхують у машину і відвозять у невідомому напрямку.

Так, кримський татарин виїхав з Бахчисарая о 10:00. О 12:00 він зателефонував друзям, щоб його зустріли на автостанції Саків о 12:20. Відтоді телефон чоловіка відключений, зв'язок з ним перервався. О 16:00 того ж дня прийшло смс-повідомлення про те, що абонент у мережі, але телефон відразу вимкнули, додзвонитися не змогли.

Тоді окупаційне ГУ Слідчого комітету РФ по Криму порушило кримінальну справу за ч. 1 ст. 126 КК РФ ("Викрадення людини") за заявою рідних Алієва, але результатів розслідування досі немає, а місцеперебування чоловіка залишається невідомим.

За даними КРЦ, за 10 років окупації Криму зниклими безвісти вважаються 24 людини, 18 з них – кримські татари.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок