"Панічна ініціатива": У МЗС України прокоментували законопроєкт РФ з визнання "незаконною" передачі Криму

"Панічна ініціатива": У МЗС України прокоментували законопроєкт РФ з визнання "незаконною" передачі Криму

МЗС України
МЗС України. УНІАН

У Міністерстві закордонних справ України назвали внесення до Держдуми РФ законопроєкту щодо визнання "незаконною" передачу Криму під керівництво УРСР "нікчемною спробою Росії легітимізувати власні грубі порушення міжнародного права".

Про це повідомила пресслужба МЗС України.

"Внесення до російської Держдуми законопроєкту про визнання "незаконним" рішення радянської влади у 1954 році передати Україні Крим є нікчемною спробою російської диктатури легітимізувати власні грубі порушення міжнародного права", — наголосили у відомстві.

У Міністерстві зазначили, що Росія сама продовжує грубо порушувати свої зобов’язання, адже колись російська влада юридично, документально та чітко визнала кордони сучасної незалежної України на двосторонньому та багатосторонньому рівнях.

Крім того, у МЗС нагадали, що Крим — це Україна, незважаючи на російську пропаганду, яка стверджує про приналежність півострова РФ.

"Зазначений законопроект Держдуми лише зайвий раз підтверджує, що цей факт, як і неминучість деокупації, чітко усвідомлюють і в Москві, тому й виникають такі панічні ініціативи", — йдеться у повідомленні.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок