Апеляційний суд Києва залишив без змін вирок щодо "судді"-зрадниці з Криму Дудник

Апеляційний суд Києва залишив без змін вирок щодо "судді"-зрадниці з Криму Дудник

Київський апеляційний суд
Київський апеляційний суд. Фото: Київський апеляційний суд

Вирок Деснянського районного суду Києва щодо "судді" окупаційного Євпаторійського міського суду Анастасії Дудник, яку засудили до 12 років ув'язнення за державну зраду, залишено без змін.

Про це пише пресслужба Київського апеляційного суду.

Так, 22 лютого були розглянуті матеріали кримінального провадження за апеляційною скаргою захисника, який діє в інтересах обвинуваченої, на її вирок.

"За результатом апеляційного розгляду апеляційну скаргу, подану захисником в інтересах обвинуваченої Анастасії Дудник, залишено без задоволення", — йдеться у повідомленні.

До окупації Криму вона була суддею Євпаторійського міського суду АР Крим, але потім впродовж березня-квітня 2014 року продовжила роботу у складі незаконного органу судової влади Росії на півострові на посаді "громадян, які заміщають посади суддів судів, що діють на територіях Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя". 19 грудня 20214 року РФ призначила Дудник "суддєю" окупаційного Євпаторійського міського суду.

Деснянський районний суд Києва 20 жовтня 2023 року засудив її за ч. 1 ст. 111 ККУ ("Державна зрада") до 12 років ув'язнення з конфіскацією всього належного їй майна.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок