З'єднання Ростова-на-Дону з Кримом: окупанти почали будівництво ділянки залізниці з Маріуполя

З'єднання Ростова-на-Дону з Кримом: окупанти почали будівництво ділянки залізниці з Маріуполя

Залізниця, колія
Залізниця. Фото ілюстративне, pexels

Нові супутникові знімки зафіксували підготовчі роботи до будівництва залізниці, яка за задумом Росії, має з'єднати Ростов-на-Дону з окупованим Кримом через тимчасово захоплені території Донецької й Запорізької областей. Зокрема, видно сліди від роботи важкої техніки з укладання земляних насипів чи розрівнювання ґрунту.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань (ЦЖР) з посиланням на супутникові знімки апарату Європейського космічного агентства за 25 лютого.

Журналісти припустили, де саме нові колії перетинатимуть окуповану частину півдня України.

Так, протягом минулого року росіяни безперервно проводили роботи на умовній Східній гілці (Ростов – Таганрог – Маріуполь). Але темп робіт пригальмували ЗСУ, які наприкінці 2023 року-початку 2024 року декілька разів обстріляли новий залізничний міст в районі села Гранітне на Донеччині.

Схематичне зображення нової залізниці з Ростова-на-Дону до Криму, через ТОТ півдня України. Зеленим кольором позначено існуючі залізничні колії
Схематичне зображення нової залізниці з Ростова-на-Дону до Криму, через ТОТ півдня України. Зеленим кольором позначено існуючі залізничні колії. Фото: Центр журналістських розслідувань

Як і планувалось, Росія почала будівництво на Західній гілці (Маріуполь – Бердянськ – Якимівка) у першому кварталі цього року. Село Осипенко Запорізької області, яке рівновіддалене від двох портових міст, за задумом РФ, стане вузловою станцією, як і воєнний полігон біля села Новопетрівка, який російська армія активно використовує для тренувань та дислокації особового складу.

"З цих "вузлів" на схід можуть тягнутися дві колії. Одна – як і припускав ЦЖР раніше, вздовж сухопутного коридору, а за кілька кілометрів до Маріуполя повертатиме на північ, де, оминаючи с. Нікольське, з'єднається з існуючою залізницею в районі с. Кальчик (~ 10 км від м. Маріуполь). Друга – з полігону вздовж узбережжя Азовського моря по маршруту Новопетрівка – Куликівське – Урзуф – Юр’ївка – Ялта – Азовське – морський порт Маріуполя", — йдеться у повідомленні.

Водночас росіяни планують з’єднати залізницею Бердянськ з Маріуполем в районі станції села Трояни Запорізької області, яке приблизно у 20 кілометрів на північний захід від Бердянська.

Від цього села залізниця буде прямувати через Новопавлівку паралельно до берегової лінії Азовського моря до Нововасилівки, звідки одна колія піде на Мелітополь, а інша – до Приазовського, а потім до Якимівки, що на 20 кілометрів південніше Мелітополя і, як вважає Росія, є нібито менш досяжною для ударів Сил оборони України.

Схематичне зображення нової залізниці на півдні України. Зеленим кольором позначено існуючі залізничні колії
Схематичне зображення нової залізниці на півдні України. Зеленим кольором позначено існуючі залізничні колії. Фото: Центр журналістських розслідувань

В районі села Кирпичне Запорізької області, яке розташоване в 10 кілометрах на північ від станції Якимівка, окупанти планують приєднатися до вже існуючої гілки Мелітополь – Джанкой. Нову залізницю можуть приєднати до діючої "Бердянськ – Токмак", де станції Єлизаветівка та Нельгівка.

Також у ЦЖР припускають, що у Бердянському районі є ще одна ймовірна ділянка, а саме Єлизаветівка – Софіївка – Миколаївка – Бердянське. Але без будівництва залізничного моста це реалізувати неможливо, адже даний маршрут перетинає річку Берда.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram та у Facebook

На початок