Внаслідок шторму зруйновано захисні споруди біля Кримського мосту

Внаслідок шторму зруйновано захисні споруди біля Кримського мосту

Кримський міст, керченський міст
Кримський міст. Фото: t.me/atesh_ua

Внаслідок негоди, яка вирує останніми днями на території Криму та шторму на Чорному морі, захисні споруди біля Кримського мосту зазнали руйнувань.

Про це пише OSINT-дослідник Brian з посиланням на супутникові знімки Planet Labs.

Він зауважив, що споруди перед бухтою окупованого Севастополя та біля Керченського мосту були міцно встановлені. Через потужний шторм, стверджує аналітик, їх могло змити. Проте існує ймовірність, що окупанти могли їх прибрати перед буревієм.

Шторм заповнив воду мулом, через що стало важче визначити стан встановленого захисту росіян.

"Таким чином, я можу з упевненістю сказати, що ці бонові загородження були присутніми для захисту моста від атак з боку України. Тільки час може показати, які результати дасть це російське "нововведення", коли відбудеться наступна атака на міст", — наголосив аналітик.

Нагадаємо, у Криму внаслідок сильного шторму без світла залишилося майже пів мільйона людей. На півострові перекривали половину автомобільних доріг. Затопило набережні, повалило сотні дерев, зривало дахи із будівель, була зафіксовано десятки аварій на електромережах та газопроводах. Також відомо, що є один загиблий та 4 постраждалих. У Криму минулої ночі ураганний вітер сягав 144 км/год.

Еколог Євген Хлобистов заявив, що те, що сталося в Криму, — унікальна екологічна ситуація. Нинішній шторм в окупованому Криму найсильніший за всю історію спостережень.

Підписуйтеся на новини Суспільне Крим у Telegram, Viber та у Facebook

На початок