На дорозі на виїзді з Чернівців планують створити ще одну смугу руху та відремонтувати кільце: що відомо

На дорозі на виїзді з Чернівців планують створити ще одну смугу руху та відремонтувати кільце: що відомо

Галицький шлях
Дорога на вулиці Галицький шлях. Фото: Департамент інфраструктури та благоустрою

У Чернівцях в районі "Дріжджзаводу" планують відремонтувати частину дороги та кільце. Тут планують розширити дорогу та створити ще одну смугу руху. Оголосили тендери на ремонт, загальна вартість робіт становить майже 50,5 мільйона гривень.

Про це йдеться на платформі Prozorro.

За даними у тендерній документації, планують ремонт кільця на перетині вулиць Заводської, Хотинської та Галицького шляху. Під час ремонту мають демонтувати асфальтне покриття та встелити новий асфальт, нанести розмітку і встановити знаки дорожнього руху. Очікувана вартість робіт становить понад 37 мільйонів гривень. Ремонт кільця мають завершити до 1 листопада.

Також планують відремонтувати частину вулиці Галицький шлях. Там також замінять дорожнє покриття та покращать дорожню мережу. Підрядник має завершити ремонт до 15 жовтня. Очікувана вартість робіт становить майже 13,5 мільйона гривень.

Тендери на ремонт оголосили 6 та 7 червня. Тендерні пропозиції на ремонт кільця можна подавати до 15 червня, а на ремонт дороги на Галицькому шляху — до 14 червня.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

На початок