Ректор Чернівецького університету Роман Петришин достроково залишає посаду – робить це за власним бажанням

Ректор Чернівецького університету Роман Петришин достроково залишає посаду – робить це за власним бажанням

роман петришин
Роман Петришин. facebook / Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Ректор Чернівецького національного університету Роман Петришин достроково залишає посаду – робить це за власним бажанням. П'ятирічний контракт з ним мав завершитися 13 червня. Обов'язки керівника закладу виконуватиме новообраний ректор Руслан Білоскурський.

Про це у коментарі Суспільному розповів Роман Петришин.

За словами Петришина, він сам звернуся до Міністерства освіти, щоб достроково залишити посаду. Так новообраний ректор зможе швидше почати виконувати обов'язки та вивчати ситуацію в університеті.

"До завершення мого контракту залишалося не пів року, а десять днів. Частина з них неробочі. Зараз в університеті є багато питань, які потрібно вирішувати, зокрема вступна компанія та початок навчального року. Було б дивно, якби документи про випуск студентів спочатку підписувала одна людина, а потім інша", – каже Петришин.

3 червня буде останній робочий день Петришина на посаді ректора. Опісля обов'язки виконуватиме Білоскурський.

Був ректором з 2019 року

Петришин обіймає посаду ректора з 2019 року. 13 червня у ньому мав завершитися контракт – через це в університеті оголосили вибори. У першому турі переміг декан економічного факультету Руслан Білоскурський. З чотирьох кандидатів він набрав найбільше голосів – майже 53%.

Результати голосування передали в міністерство освіти, після чого з Білоскурським мають укласти контракт на посаду ректора.

Повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села команді Суспільне Чернівці — пишіть на пошту редакції новин: [email protected]

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок