У Чернівцях через капітальний ремонт на три місяці обмежать рух вулицею Заньковецької: схема об'їзду

У Чернівцях через капітальний ремонт на три місяці обмежать рух вулицею Заньковецької: схема об'їзду

Важливо
Вулиця Заньковецької у Чернівцях
Вулиця Заньковецької у Чернівцях. Фото: Марія Пайлик / Суспільне Чернівці

З п'ятниці, 31 травня, у Чернівцях обмежать рух вулицею Заньковецької – там проводитимуть капітальний ремонт мереж, а опісля відновлять дорожнє покриття.

Про це повідомили на Facebook-сторінці міського департаменту інфраструктури.

Обмеження триватимуть до кінця ремонту. За умовами договору підрядник має завершити роботи до вересня.

Схема об'їзду вулиці Заньковецької у Чернівцях
Схема об'їзду вулиці Заньковецької у Чернівцях. facebook/Департамент інфраструктури та благоустрою ЧМР

Що відомо про ремонт вулиці Заньковецької

Капітальний ремонт проведуть на ділянці від колишнього кінотеатру "Чернівці" до площі Філармонії. Вартість робіт – майже 48 мільйонів гривень. У договорі йдеться, що на ремонт вулиці дають 10 років гарантії.

Які роботи планують виконати

Згідно з технічним завданням, на частині вулиці Заньковецької та перехресті із вулицею Конституційною мають розібрати та демонтувати попереднє покриття. Підрядник має влаштувати нове покриття з гранітних плит та укласти тактильну плитку з натурального каменю.

На вулиці мають розмістити лавиці, смітники та велосипедну стоянку. Для дерев на вулиці мають передбачити пристовбурні решітки. Також мають встановити обмежувальні стовпчики та боларди.

Крім цього, на вулиці замінять мережі. Посадять декоративну калину "Бульденеж", барбариси, луговик дернистий, кущі сеслерії, а також квіти мускарі та тюльпани.

Після капітального ремонту частина вулиці Заньковецької стане пішохідною. Це передбачено концепцією мобільного середмістя. Ідея цієї концепції полягає в тому, щоб з'єднати усі площі міста пішохідними зв’язками.

Раніше Суспільне Чернівці поспілкувалося з заступником міського голови Василем Зазуляком про те, що зміниться у вигляді вулиці:

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок