За 5500 євро до Румунії: буковинця засудили до трьох років ув'язнення за незаконне переправлення чоловіків за кордон

За 5500 євро до Румунії: буковинця засудили до трьох років ув'язнення за незаконне переправлення чоловіків за кордон

Буковинця засудили до трьох років ув'язнення за незаконне переправлення чоловіків за кордон. Він за гроші допомагав військовозобов'язаним перетнути кордон з Румунією поза пунктами пропуску.

Про це повідомили у Facebook обласної прокуратури.

За інформацією прокуратури, 35-річний житель Чернівецького району за гроші супроводжував до кордону чоловіків, які намагалися нелегально потрапити до Румунії. Мав спільників, які шукали чоловіків та визначали вартість незаконного перетину держкордону.

Правоохоронці встановили, що торік у серпні вони знайшли двох чоловіків та за 5500 євро пообіцяли переправили їх до Румунії. Буковинець їх інструктував та супроводжував. Під час спроби довезти чоловіків до українсько-румунського кордону його викрили прикордонники.

Суд визнав буковинця винним та засудив до трьох років позбавлення волі з конфіскацією майна, окрім житла. У суді чоловік повністю визнав свою вину.

Читайте Суспільне Чернівці в Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок