До Румунії за майже 50 тисяч євро: на Буковині затримали 7 чоловіків, які ймовірно намагалися незаконно перетнути кордон

До Румунії за майже 50 тисяч євро: на Буковині затримали 7 чоловіків, які ймовірно намагалися незаконно перетнути кордон

незаконний перетин кордону
На кордоні з Румунією затримали сімох чоловіків. Костянтин Ліснік

У Чернівецькій області затримали сімох чоловіків, які ймовірно намагалися незаконно перетнути кордон з Румунією. Двоє з них намагалися втекти та травмували прикордонника – правоохоронці застосували зброю.

Про це Суспільному повідомив речник Чернівецького прикордонного загону Костянтин Ліснік.

За інформацією Лісніка, сімох чоловіків та місцевого мешканця, який їх проводив до кордону, затримали на ділянці відділу Красноїльськ.

Під час затримання двоє чоловіків чинили опір прикордонникам та намагалися втекти. Внаслідок цього травмували прикордонника, тому правоохоронці застосували зброю.

Згодом прикордонники також виявили два автомобілі, в яких перебували троє чоловіків. Ймовірно, це був організатор незаконного перетину кордону та двоє водіїв, які довозили чоловіків до прикордонної смуги.

За інформацією Лісніка, затримані були жителями Чернівецької, Вінницької, Івано-Франківської, Чернігівської та Житомирської областей. Щоб незаконно виїхати до Румунії вони заплатили по 7 тисяч євро. Прикордонники склали на чоловіків протоколи про адміністративні порушення.

Матеріали щодо організатора незаконного перетину кордону та його помічників направили до правоохоронців.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок