Знущався з дружини у присутності дітей: буковинця засудили до двох років ув'язнення за домашнє насильство

Знущався з дружини у присутності дітей: буковинця засудили до двох років ув'язнення за домашнє насильство

Буковинця засудили до двох років позбавлення волі за домашнє насильство над дружиною. Він принижував її та залякував, а також погрожував фізичною розправою – робив це у присутності дітей. Чоловік своєї провини не визнав.

Про це повідомили у Telegram обласної прокуратури.

За інформацією прокуратури, 36-річний буковинець неодноразово ображав свою дружину перед дітьми, залякував, принижував та погрожував їй розправою. Робив це, коли був нетверезим.

За домашнє насилля чоловіка засудили до двох років ув'язнення. Свою провину він не визнав – вважає, що конфлікти провокувала дружина.

Наразі засуджений перебуває у слідчому ізоляторі.

Що відомо відповідальність за домашнє насилля

  • На початку 2019 року в Україні криміналізували домашнє насильство. У законі виділили його типи та визначили відповідальність за порушення.
  • 3 лютого Верховна рада у першому читанні підтримала законопроєкт про посилення відповідальності за домашнє насильство.
  • Щодня через домашнє насильство до поліції звертається приблизно дев'ять буковинців. У 2020 році загалом було майже 3300 таких заяв, вироків у суді — у 100 разів менше.
  • Домашнє насилля карається громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин або пробаційним наглядом на строк до п’яти років. Також може бути обмеження волі на той самий строк або до двох років ув'язнення.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок