На Буковині благодійники щомісяця організовуватимуть святкування іменин для дітей-сиріт та з малозабезпечених родин

На Буковині благодійники щомісяця організовуватимуть святкування іменин для дітей-сиріт та з малозабезпечених родин

буковинська мрія
Діти на фестивалі "Буковинська мрія", який організовує фонд. Фото: Марія Пайлик/Суспільне Чернівці

Благодійники з Буковини планують щомісяця вітати дітей з їхнім днем народження. Йдеться про дітей-сиріт, з малозабезпечених родин та вихованців дитячих будинків. Для них планують організовувати святкування, а дітям з інших областей подарунки надсилатимуть поштою.

Про це повідомила керівниця фонду "Я майбутнє України" Марта Левченко у Facebook.

30 числа кожного місяця благодійники будуть збирати усіх іменинників та організовувати для них свято. Раніше на сайті фонду повідомили, що з дітьми працюватимуть аніматори. Також їх пригощатимуть солодощами та роздаватимуть подарунки.

"Ми з фондом відновлюємо свято іменинників, бо саме зараз діти так потребують свята й див. Вони осиротіли через війну, втратили дім і рідних, живуть у постійних тривогах, а їхнім сім’ям так зараз важко. Наші діти дуже дорослі й часто навіть не запитають про свято!", – пише Левченко.

У своєму Facebook Левченко опублікувала список понад 30 дітей, які святкують іменини у квітні. Благодійники можуть приготувати дня них подарунки.

Як починався проєкт

Вперше святкування організували у 2011 році, пише Левченко.

"Історія цього важливого проєкту почалася з однієї дитини, яка щиро мріяла про торт. Вона розплакалася в школі на дні народженні однокласниці, бо ніколи не мала свого торта й свята", – йдеться у дописі.

Тоді вона почала вітати дітей з малозабезпечених родин: спочатку їздити окремо до кожного, згодом організувала для дітей спільне свято. Втім згодом проєкт призупинили.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок