На Буковині прощаються з трьома військовими Ілієм, Воєвідком та Гікавим

На Буковині прощаються з трьома військовими Ілієм, Воєвідком та Гікавим

На Буковині прощаються з трьома військовими Ілієм, Воєвідком та Гікавим
Сергій Ілій та Михайло Воєвідко. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

15 лютого у Чернівецькій області прощаються з трьома військовими, які загинули на російсько-українській війні, — Сергієм Ілієм, Михайлом Воєвідком та Русланом Гікавим.

Про це повідомили на сторінці Чернівецької обласної адміністрації у Facebook.

Старший лейтенант Сергій Ілій служив у військовій частині А4007. Був випускником Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Боєць загинув 9 лютого під час виконання бойового завдання на Авдіївському напрямку у віці 30 років, повідомили на сторінці Острицької громади у Facebook. З Ілієм прощання відбудеться о 10:00 у селі Годинівка.

На війні з РФ загинули військові з Буковини Ілій, Воєвідко та Гікавий
Руслан Гікавий. Джерело: Чернівецька обласна адміністрація

Солдат Руслан Гікавий був старшим навідником гранатометного відділення у військовій частині А3892. Його призвали до ЗСУ торік 13 грудня. Боєць загинув 11 лютого на Донеччині, повідомили на сторінці Клішковецької громади у Facebook. З ним прощаються о 10:00 у селі Млинки.

Матрос Михайло Воєвідко служив у військовій частині А0216 в одній з бригад морської піхоти. Він загинув 10 лютого, коли його підрозділ виконував завдання на лівому березі Дніпра на Херсонщині. Про це повідомили на Facebook-сторінці Мамаївської громади. З бійцем прощаються об 11:00 у селі Біла.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

На початок