У Чернівцях поки не замінюватимуть таблички на перейменованих вулицях: тендери на їх закупівлю не відбулися

У Чернівцях поки не замінюватимуть таблички на перейменованих вулицях: тендери на їх закупівлю не відбулися

У Чернівцях поки не замінюватимуть таблички на перейменованих вулицях: тендери на їх закупівлю не відбулися
. Табличка на вулиці Льва Толстого. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях не відбулися два тендери на виготовлення нових вуличних табличок. Ці таблички мали встановити на усіх вулицях, які перейменували від початку повномасштабного вторгнення.

Про це йдеться у тендерах, які опубліковані на платформі Prozorro.

Чому торги не відбулися

Перший тендер на виготовлення адресних табличок оголосили 26 липня. Очікувана вартість послуги становила 500 тисяч гривень. За умовами тендеру, виконати роботи підрядник мав до 1 грудня.

Тендери на закупівлю аншлагів не відбулися
Тендери на купівлю аншлагів не відбулися. Джерело: Prozorro

Тоді у торгах взяли участь двоє підприємств: ПП "Я -Муссон" та ТОВ "Компанія "Поліграфіка". Вони пропонували виготовити таблички за суму, яка на 76 тисяч гривень менша очікуваної вартості.

Втім обидві компанії не подали необхідні документи, які вимагають у тендерній документації, повідомили Суспільному у пресслужбі міської ради. Зокрема, фірми не надали підтвердження, що мають необхідне обладнання та досвід виконання таких робіт. Відтак пропозиції кампанії відхилили, згідно з законодавством.

10 серпня оголосили другий тендер. На нього підрядники не подали жодних пропозицій, тому торги не відбулися.

У пресслужбі міськради відповіли, що наразі невідомо, оголошуватимуть новий тендер чи шукатимуть підрядника, з яким можна буде укласти прямий договір на виготовлення та встановлення адресних табличок.

Що відомо про перейменування вулиць у Чернівцях

  • 27 жовтня на сесії міськради прийняли рішення про перейменування понад 50 вулиць та провулків у Чернівцях, назви яких пов'язані з Росією та СРСР. За рішення на сесії проголосували 26 депутатів з 29 присутніх. Проти не голосував ніхто. Перелік вулиць, які перейменують — читайте тут.
  • У березні 2023 року відбулися громадські обговорення щодо перейменування ще майже 50 вулиць у Чернівцях. Які назви пропонує топонімічна комісія — читайте тут.
  • З 2014 року у Чернівцях перейменували приблизно 90 вулиць. Серед них — протяжні, зокрема Героїв Майдану та Небесної Сотні.
  • Загалом у Чернівцях планують перейменувати ще приблизно 200 вулиць, назви яких пов'язані з РФ. Топонімічна комісія розпочала роботу з перейменування вулиць, які походять від назв російських міст чи названі на честь російських і радянських діячів.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок