Майже 4 тисячі учасників скасованого пробного ЗНО з Буковини можуть повернути гроші: як це зробити

Майже 4 тисячі учасників скасованого пробного ЗНО з Буковини можуть повернути гроші: як це зробити

Майже 4 тисячі учасників скасованого пробного ЗНО з Буковини можуть повернути гроші: як це зробити
Світлина ілюстративна. Фото: Belchonock/Depositphotos

У Чернівецькій області майже чотири тисячі людей мали намір пройти пробне тестування. Учасникам повертатимуть 80% від суми оплати, інші 20 — це сплачений податок та витрати на підготовчі матеріали для тестування.

Про це Суспільному сказала завідувачка обласного Центру якості освіти Любов Якименко.

Учасник, який зареєструвався для проходження пробного ЗНО, може повернути гроші на банківський рахунок, або перерахувати їх на підтримку Збройних сил України.

Першокурсниця Софія заповнила заяву на повернення грошей за пробне незалежне оцінювання. Цього року через повномасштабне вторгнення його довелось скасувати. Втім, багато випускників області оплатили тестування ще у січні.

"Вирішила перерахувати на свій особистий рахунок і точково допомогти волонтерам, розділити цю суму на декілька платежів. Я платила 600 гривень за два пробні ЗНО", — каже Софія.

Учасники скасованого пробного ЗНО можуть повернути гроші: як це зробити в Чернівецькій області
Першокурсниця Софія. Фото: Суспільне Чернівці

Як повернути гроші

Потрібно авторизуватись на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Зазначити свій логін та пароль, який отримали при реєстрації на пробне тестування та вказати назву регіонального центру.

Якщо учасник загубив логін та пароль, можна звернутись на гарячу лінію до Івано-франківського центру оцінювання, або надіслати листа на електронну адресу по дані для входу.

Після авторизації є можливість перерахувати гроші на підтримку ЗСУ, або зазначити свої платіжні реквізити та реєстраційний номер платника податків. Термінів подачі заявки на повернення грошей немає.

Читайте також

У Чернівецькому національному університеті показали стан укриттів: як навчатимуться студенти

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок