Олексій Ануля, який 10 місяців був у полоні РФ і пережив катування, став співзасновником міжнародного благодійного фонду

Олексій Ануля, який 10 місяців був у полоні РФ і пережив катування, став співзасновником міжнародного благодійного фонду

Колишній військовополонений Олексій Ануля та логотип благодійного фонду "Ціна свободи"
Колишній військовополонений Олексій Ануля та логотип міжнародного благодійного фонду "Ціна свободи". Суспільне Чернігів

Колишній військовополонений з Чернігівщини Олексій Ануля, який був 10 місяців у полоні РФ та пережив тамтешні катування, став співзасновником міжнародного благодійного фонду "Ціна свободи".

Про це Олексій розповів у коментарі Суспільному.

Разом з ним співзасновниками фонду є національна директорка конкурсу Місіс Всесвіт Уляна Оксенюк, Васіле Насуй з Італії та Лариса й Валерій Юзба.

Потреба у створенні такого фонду виникла через роботу в рамках цивільної та юридичної допомоги військовим та полоненим, а також їхнім родинам, каже Ануля.

"Мені вже доводилося їздити в ООН виступати, на різні заходи, в арабські країни, і в країни Європи, і просувати тему обміну. Вся ця діяльність вже переросла майже у повноцінну роботу. До мене постійно звертаються сім'ї військових полонених, з якими я був у полоні, і інших. На рахунок допомоги їхнім сім'ям, дітям, особливо тих, у кого закатовані батьки. Я допомагав повернути ці тіла, і зараз я вважаю, що треба шукати можливість цих дітей хоча б до повноліття якось підтримувати".

Першим заходом, який вдалося реалізувати в рамках роботи фонду "Ціна свободи", була поїздка в Італію на курорт Сан-Ремо для дітей загиблих та полонених військових, говорить Ануля.

"Наповнення фонду буде відбуватися як за рахунок коштів меценатів, так і окремих зборів донатів від усіх охочих".

Історію Олексія Анулі та його перебування у російському полоні — дивіться у нашому інтерв'ю:

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок