Адвокат із Києва, який заробляв менше ніж 10 тисяч гривень на місяць, може стати суддею Новозаводського суду Чернігова

Адвокат із Києва, який заробляв менше ніж 10 тисяч гривень на місяць, може стати суддею Новозаводського суду Чернігова

Адвокат Антон Діденко
Адвокат Антон Діденко. Facebook Антон Діденко

Адвоката з Києва Антона Діденка пропонують призначити суддею Новозаводського районного суду міста Чернігова.

Про це йдеться у списку Вищої ради правосуддя, який вона опублікувала на своєму сайті.

Старший юрист столичної компанії із зарплатою у 10 тисяч на місяць

Антон Діденко родом із Києва, у декларації про доходи за 2023 рік вказав, що працює в адвокатському об'єднанні "ЮРИДИЧНА ФІРМА «АРІО»". За минулий рік адвокат заробив 117 522 грн, це менше ніж 10 тисяч гривень на місяць.

Під час проходження співбесіди у вищій кваліфікаційній комісії суддів, Антон Діденко повідомив, що позиціонує себе як успішного захисника, на рахунку якого близько 70 виграних справ за останній рік. На питання членів комісії про невеликий заробіток, Антон Діденко повідомив: "Я не є власником підприємства в яких я працюю, я на цей час працюю на заробітну плату. До отримання гонорарів дотичні власники. На рахунок уникнення сплати податків, я не можу коментувати сплату податків. Я не був дотичним".

Майно

У Декларації Діденка вказано, що він має квартиру у Києві на 32 квадратні метри, яку він придбав у травні 2023 року, за майже 1,5 мільйона гривень. Також майбутній суддя є співвласником квартири у столиці на 60 квадратних метрів, разом із своєю матірю Іриною Діденко.

Даних про інше майно у декларації немає. Готівкою Діденко тримає 131 тисячу гривень. Також задекларував 1,4 мільйона гривень позики від мами.

Притягався до адміністративної відповідальності

Під час співбесіди, Антон Діденко, повідомив, що притягався до адміністративної відповідальності у 2007 році за розпиття алкогольних напоїв у громадському місці. Після цього жодного разу протокол не отримував.

Довідка

На офіційному сайті компанії "ЮРИДИЧНА ФІРМА «АРІО»" вказано, що Антон Діденко — старший юрист, адвокат. Має пʼятнадцятирічний досвід роботи у юриспруденції та в юридичних компаніях. Має вищу юридичну освіту. Закінчив Національний транспортний університет за спеціальністю "Право", а також Національну школу суддів України в межах курсу з підготовки кандидата на посаду судді.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок