Ломако звинуватив Брижинського у погрозах фізичною розправою, той у відповідь вважає це "піар-акцією"

Ломако звинуватив Брижинського у погрозах фізичною розправою, той у відповідь вважає це "піар-акцією"

Олександр Ломако та Дмитро Брижинський
Олександр Ломако та Дмитро Брижинський. Суспільне Чернігів

Виконувач обов'язків міського голови Чернігова Олександр Ломако звинуватив начальника Чернігівської МВА Дмитра Брижинського у погрозах фізичною розправою.

Про це він розповів під час загальноміської наради 4 червня.

За його словами, це сталося наприкінці травня під час телефонної розмови.

"Це було у присутності іншої людини, він мені погрожував фізичною розправою, саме начальник Чернігівської міської військової адміністрації (Дмитро Брижинський, — ред.). Звісно, це викликає у мене посмішку або навіть сміх, не більше. Мені й не такі погрожували, зокрема різні силові дії правоохоронних органів, і не тільки на словах", — заявив Олександр Ломако.

Водночас пресслужба Чернігівської МВА у коментарі Суспільному передала слова Брижинського щодо цієї ситуації:

"Це чергова піар-акція пана Ломака з метою дискредитації військової адміністрації. Він просто хоче привернути до себе увагу та грає на емоціях людей".

Нагадаємо, що міська рада та МВА не можуть дійти згоди у питанні пасажирських перевезень у Чернігові. 30 квітня в.о міського голови Чернігова Олександр Ломако повідомив, що перевізникам не виплатили частину грошей за перевезення у березні — дев'ять мільйонів гривень, платіж заблокував начальник МВА Дмитро Брижинський. Представники чотирьох транспортних компаній, які обслуговують міські маршрути Чернігова, розповіли, що через це не змогли розрахуватися за паливо, кредити та лізинг, а також виплатити заробітні плати водіям та іншим співробітникам. Відтоді, станом на 21 травня, питання з заборгованістю перед перевізниками за здійснені громадські перевезення не вирішилося.

Як йдеться на сайті Чернігівської міської ради, станом на 21 травня загальна сума заборгованості чотирьох перевізників перед постачальниками сягнула вже понад 15 мільйонів гривень і кожного дня ця цифра тільки збільшуватиметься, якщо не буде прийнято відповідних рішень.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок