150 млн грн держсубвенції на укриття у школах Чернігівщини: які навчальні заклади отримають гроші

150 млн грн держсубвенції на укриття у школах Чернігівщини: які навчальні заклади отримають гроші

Українські гроші та бомбосховище 21 травня 2024 року
Українські гроші та бомбосховище. Getty Images

Комісія МОН відібрала навчальні заклади на Чернігівщині, які отримають 150 мільйонів гривень держсубвенції на будівництво п'яти та ремонт двох протирадіаційних укриттів. Серед них зокрема, Прилуцькі ліцеї № 2 та 14, Бахмацький ліцей № 1, Тупичівський ліцей і Корюківський ліцей № 2 (будівництво укриттів) та Сухополов'янський і Талалаївський ліцеї (капремонт укриттів).

Про це йдеться на офіційному сайті Чернігівської ОДА.

"Заклади обирались відповідно критеріїв, визначених Кабміном, зокрема, це відповідна кількість учнів (200 і більше), наявність проєкту, що враховує вимоги до безбарʼєрності, співфінансування з бюджету громади (не менше 10%). Головний критерій – збільшення кількість учнів, які навчатимуться очно", – розповіла заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк.

Відбору підлягали заклади загальної середньої освіти, які працюють за дистанційною та/або змішаною формою навчання. Громади подавали свої проєкти через платформу підзвітного управління DREAM.

Загалом, таких шкіл на Чернігівщині 58: 22 потребують будівництва сховищ, 36 — капітального ремонту укриттів.

Також окремо майже три мільйони гривень субвенції спрямують на завершення будівництва укриття Добрянського ліцею, розпочатого раніше.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок