В департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА змінився керівник

В департаменті з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА змінився керівник

будівля Чернігівської ОВА у Чернігові 20 травня 2024 року
будівля Чернігівської ОВА у Чернігові. wikipedia

З 21 травня Станіслав Юрченко — виконувач обов'язків директора департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської ОВА. Цю інформацію Суспільному він особисто підтвердив телефоном.

Сергій Болдирев, який очолював департамент понад 10 років, звільнився у зв'язку з виходом на пенсію.

Що відомо про Станіслава Юрченка

Станіславу Юрченку 62 роки. Він народився 30 квітня 1962 року у селі Краснопілля колишнього Коропського району (нині Новгород-Сіверський район, — ред.). Має вищу освіту.

Дружина — Лариса Юрченко, син — Андрій (наразі йому 37 років).

Протягом десяти років Станіслав Юрченко був заступником директора департаменту Сергія Болдирева, до цього працював в Національній службі посередництва і примирення (НСПП)Постійно діючий державний орган, створений Президентом України для сприяння врегулюванню колективних трудових суперечок (конфліктів)..

Згідно з електронною декларацією, Станіслав Юрченко у своїй власності має квартиру у Чернігові площею 66 квадратних метрів, також володіє земельною ділянкою площею 0,25 гектара у селі Розльоти Новгород-Сіверського району.

Ще одна квартира у Чернігові, площею 56 квадратних метрів, записана на дружину — Ларису Юрченко, також в її власності гараж площею 28 метрів квадратних.

Крім того, в декларації зазначено, що Станіслав Юрченко володіє автомобілем марки KIA SPORTAGE 2020 року випуску, який він придбав за 501 тисячу 545 гривень.

В.о. обов'язків директора департаменту має на банківському рахунку в "Ощадбанку" 400 тисяч гривень, його дружина, згідно з декларацією, у тому ж банку на рахунках має 10 тисяч доларів США та 160 тисяч гривень.

Основним джерелом доходу у своїй декларації Юрченко вказав заробітну плату, отриману за основним місцем роботи, яка сумарно становить 546 552 за рік.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок