Розпочався прийом заявок на отримання субсидій для аграріїв: в яких громадах Чернігівщини можуть на неї розраховувати

Розпочався прийом заявок на отримання субсидій для аграріїв: в яких громадах Чернігівщини можуть на неї розраховувати

Субсидії для аграріїв: трактор працює в українському полі
Трактор працює в українському полі. Getty Images

З 1 травня розпочався етап подання заявок на отримання бюджетної субсидії на оброблювані угіддя для аграріїв з деокупованих територій та територій, на яких завершені бойові дії. На Чернігівщині допомогу зможуть отримати сільгосптоваровиробники в окремих громадах.

Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку Чернігівської ОДА на своєму сайті.

Заявки подаватимуть у Державний аграрний реєстр до 30 червня 2024 року, а виробники сільськогосподарської продукції, що мають у власності або користуванні до 120 га земель сільськогосподарського призначення зможуть отримувати кошти у розмірі восьми тисяч гривень на один гектар.

До деокупованих територій та територій, на яких завершено бойові дії, належать території можливих бойових дій; активних бойових дій (для яких визначена дата завершення бойових дій); активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси (для яких визначена дата завершення бойових дій).

На Чернігівщині, згідно з наказом Мінреінтеграції від 22 грудня 2022 року №309, допомогу зможуть отримати сільгосптоваровиробники у Новгород-Сіверській, Семенівській, Корюківській, Сновській, Городнянській та Деснянській громадах.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок