Звання почесних громадян Чернігівської області планують присвоїти двом іноземцям з Франції та Латвії

Звання почесних громадян Чернігівської області планують присвоїти двом іноземцям з Франції та Латвії

Почесні громадяни Чернігівщини: кому пропонують присвоїти звання
Віцепрезидент гуманітарної асоціації ARASFEC з Франції Анрі Давид та голова Огрської крайової думи з Латвії Егілс Хелманіс. Суспільне Чернігів

Комісія з керівників депутатських фракцій та голів постійних комісій Чернігівської обласної ради рекомендує депутатам присвоїти звання "Почесний громадянин Чернігівської області" двом іноземцям: віцепрезиденту гуманітарної асоціації ARASFEC з Франції Анрі Давиду та голові Огрської крайової думи з Латвії Егілсу Хелманісу.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.

На здобуття почесних звань за поданням громадськості та трудових колективів комунальних закладів Анрі Давида та Егілса Хелманіса висунули депутати обласної ради. Обидва чоловіки є благодійниками, які неодноразово відвідували Чернігівщину з гуманітарною місією. Починаючи з квітня 2022 року, за участі ARASFEC на Чернігівщину відправили 25 вантажівок з гуманітарною допомогою, які доставили медичне обладнання, ліки, меблі, візочки для осіб з інвалідністю, милиці, теплий одяг, дитячі речі та іграшки, харчові продукти, засоби гігієни й інші речі першої потреби, йдеться у повідомленні.

З початку повномасштабного вторгнення підтримка на Чернігівщину надходила й з латвійського міста Огре. З необхідною тоді допомогою Чернігівщину відвідував особисто голова Огрської крайової думи Егілс Хелманіс. За сприяння пана Егілса українським захисникам доставляли дрони, тепловізори, нові шини, генератори, печі автономного опалювання, термобілизну.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок