Попросив отримати посилку, в якій нібито були 1,4 млн доларів: чернігівку ошукав «друг з соцмереж» на 175 тисяч гривень

Попросив отримати посилку, в якій нібито були 1,4 млн доларів: чернігівку ошукав «друг з соцмереж» на 175 тисяч гривень

Гроші та комп'ютер
Гроші та комп'ютер. Getty Images

51-річну жительку Чернігова ошукав невідомий чоловік, з яким жінка познайомилася у соцмережах, на 175 тисяч гривень. Чоловік попросив отримати його посилку, в якій нібито були 1,4 мільйона доларів. Він пояснив, що переживає через те, що у нього зможуть вкрасти ці кошти. Жінка погодилась допомогти і забрати посилку.

Про це повідомляє ГУ Нацполіції у Чернігівській області. Як йдеться у повідомленні, жінка познайомилася в Facebook з чоловіком на ім’я Матіас у березні 2024 року.

Він представився військовим та розповів, що проходить службу в Сирії і збирається звільнятися на пенсію.

"В ході спілкування чоловік виказував симпатію до чернігівки і між ними зав’язалося тісне спілкування. В переписці «друг» звернувся з проханням до жінки – отримати його посилку, в якій нібито були гроші в сумі 1,4 мільйона доларів США. Віртуальний співрозмовник пояснив, що переживає через те, що у нього зможуть вкрасти ці кошти. Жінка погодилась допомогти і забрати посилку. Згодом «друг з соцмережі» написав, що посилка вже відправлена, однак «виникли проблеми з доставкою» і чернігівка має сплатити кошти для її подальшої успішної доставки", — йдеться у повідомленні.

Загалом, жінка перерахувала на невідомі банківські рахунки 175 тисяч гривень. Проте посилки так і не отримала. Коли ж зрозуміла, що її ошукали, то звернулась до поліції.

За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок