У Чернігівському обласному ТЦК повідомили про затримання їх співробітника в рамках розслідування справи Кодовбецького

У Чернігівському обласному ТЦК повідомили про затримання їх співробітника в рамках розслідування справи Кодовбецького

Справа Кодовбецького: затримали співробітника Чернігівського обласного ТЦК
Затримали співробітника Чернігівського обласного ТЦК в рамках розслідування справи Кодовбецького. Getty Images

Військовослужбовця Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки затримали працівники СБУ у ході слідчих дій у справі ексочільника Чернігівської обласної ВЛК Ігоря Кодовбецького.

Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з повідомленням, чоловіка затримали за підозрою у вчиненні ним кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 114-1, ч. 3 ст. 332, ч. 3 ст. 368 КК України.

"По ньому триває досудове слідство, військовослужбовець перебуває під вартою. Керівництво та особовий склад Чернігівського обласного ТЦК та СП категорично засуджують протиправні вчинки та всебічно сприятимуть проведенню розслідування. Крім того, у Чернігівському обласному ТЦК та СП призначено службове розслідування з метою з’ясування всіх обставин події", — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, як повідомило Суспільному джерело у правоохоронних органах, 4 квітня затримали голову обласної ВЛК Віктора Лугіна. Окрім цього, він також працює начальником медичної служби Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Що ще відомо про Віктора Лугіна

Згідно з його деклараціями, до цього він працював на посадах старшого офіцера військово-медичної служби в одній з військових частин та начальника медичного пункту 5-го окремого полку зв'язку.

У декларації за 2023 рік він вказав, що володіє 20 000 м2 у селі Ловинь Ріпкинської громади. Також він отримав за рік 556 762 гривень зарплатні в обласному ТЦК та СП.

Суспільне готове надати Віктору Лугіну право на коментар в наступних своїх публікаціях.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок