Виставу про пошук щастя, незважаючи на обставини, готують до прем'єрного показу у Чернігівському драмтеатрі

Виставу про пошук щастя, незважаючи на обставини, готують до прем'єрного показу у Чернігівському драмтеатрі

В одній виставі — три варіанти розвитку подій: у Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім.Т.Г Шевченка готуються до прем'єри. Виставу за п'єсою сучасної української письменниці Ольги Анненко ставить режисер Олексій Трішкін. Чого від неї чекати та коли відбудеться прем'єра — далі у матеріалі.

Історія боротьби

"Ти дурепа, ніхто не буде любити тебе більше, ніж я". Це уривок із вистави "Вірогідність". До її прем'єрного показу готуються актори облмуздрамтеатру.

"Вистава «Вірогідності» — вона про пошук щастя, коли людина, не дивлячись на обставини, на події, що стаються з нею, все одно знаходить в собі сили розуміти, приймати все, що оточує, що це — є щастя", — каже Олексій Трішкін.
Режисер Олексій Трішкін, прем'єра вистави "Вірогідність" у Чернігівському драмтеатрі
Режисер Олексій Трішкін. Суспільне Чернігів

В основу сюжету покладено історію боротьби молодої дівчини з важкою хворобою.

"Персонажів у виставі всього двоє – це молоді люди: Ян і Стелла. У Стелли діагностовано хворобу на рак і вся вистава, в принципі, побудована на тому, що вона шукає ймовірність, при якій би вона одужала і була щасливою зі своїм коханим чоловіком", — розповідає Олексій Трішкін.

Три різні Стелли

За словами режисера, особливість вистави полягає в її нелінійному сюжеті. Вона складається з чотирьох розділів: "Орел", "Решка", "Ребро" та "Щоденник".

Вистава про пошук щастя "Вірогідність", репетиція у Чернігівському драмтеатрі
Репетиція вистави "Вірогідності". Суспільне Чернігів

Кожен із розділів відіграється тричі, показуючи різні варіанти розвитку подій. Ганна Ярова у виставі грає хвору на рак Стеллу.

"Її дуже важко охарактеризувати, тому що у нас є три вірогідності того, як може одна і та ж подія відбуватися. Тобто у нас, по суті, три Стелли у виставі і тому важко якось однозначно її охарактеризувати. Єдине, що у них є те, що їх поєднує – це те, що вони люблять Яна", — каже Ганна Ярова.
Артистка драми Ганна Ярова, вистава "Вірогідність, прем'єра у Чернігівському драмтеатрі
Артистка драми Ганна Ярова. Суспільне Чернігів

Прем’єра вистави відбудеться 21 березня на сцені великої зали. Там же розмістять і глядачів. Після ракетного удару росіян по драмтетару, який стався 19 серпня 2023 року, глядацьку залу ще не відновили.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок