Лимонний, банановий, чорничний, м’ятний та ще з десяток різних видів зефіру створює черкащанка Оксана Счастливець. "Солодким" хобі, зайнялася в декреті, який припав на карантин.
Зі слів кондитерки, у цій справі чимало тонкощів:
"Коли маса добре збита, то виходить гарно, коли ж ні – залишається хвостик. Треба також контролювати сили, бо руки втомлюються і наприкінці малюнок може розмазатися або з'явиться повітря у суміші".

Усі пропорції жінка вираховує до грамів і мілілітрів.
"Для приготування потрібен живий білок, вода і агар, тоді готуємо інвертний сироп і додаємо цукор", - розповіла кондитерка.

Готувати солодощі жінка розпочала під час карантину. З її слів, спочатку експериментувала із тортами й коржиками, а потім дійшла і до зефірок. Аби розширити знання у кулінарії, навчалася кондитерських онлайн-курсах:
"Я днями сиділа, дивилася, готувала разом із ними. Треба було "набивати руку", щоб красивий був сам малюнок, бо оцінюється не тільки текстура і смак, а й зовнішній вигляд".

Частина інгредієнтів – із домашнього саду, бо секрет авторського зефіру, зі слів кондитерки, полягає якраз у натуральності.
"Я додаю чорниці, порічки, чорну смородину, вишні. Пробувала робити також із аґрусу. Зазвичай люблять банановий, м’ятний і лимонний. Але за основу береться яблучне пюре, воно як згущувач".

Нині жінка почала готувати ще безе та маршмеллоу. Смаколики поєднує у композиції або їстівні букети.
За словами Оксани, готувати смачно під силу кожному, головне – не боятися експериментувати, додавати до рецептів щось своє і не забувати, що "перший млинець, переважно, нанівець".